Jump to content

[SCS Blog] Jazyky a znaky západního Balkánu [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Na cestách západním Balkánem se budete moci setkat s nespočtem různojazyčných dopravních značek. Naše týmy se zabývají značením, majetkem a výzkumem spolupracovaly na vytvoření přesných a realistických značek,: o nějaké příklady se s vámi podělíme v dnešním článku.

 

11.jpg

 

Region od regionu má svá značení, kterému se musí účastníci silního provozu rozumět, umět se přizpůsobit a dodržovat. Tyto značky mohou řidiče informovat o celé řadě informacích na pozemní komunikaci, jako jsou například nebezpeční na silnici, rychlostní omezení nebo změna na alternativní trasu. 

01.jpg

04.jpg

05a.jpg

13.jpg

14.jpg

10.jpg

 

Mluvili jsme také s našim specialistou na dopravní značky Vojtkem a zeptali jsme se ho na to, jestliže má přibližnou představu o tom, kolik značek bylo pro toto nadcházející DLC vytvořeno značení. Pro západní Balkán jsme zjistili, že bylo vytvořeno více než 1600 unikátních značek a jen malá část z nich byla upravena, tak aby mohla odpovídat situaci ve hře, avšak i tak se podobají realnému protějšku. Jedná se o rekord oproti našim předchozím mapám. 

 

02.jpg

03.jpg

06.jpg

07.jpg

19.jpg

20.jpg

 

vedle rodných jazyků, kterými se mluví na západním Balkáne, vyskytují se zde také nápisy s dvojjazyčným textem nebo dvěma různými abecedami. Často se s nimi setkáte na navigačních značkách nebo na značkách pro výběr mítného. 

08.jpg

09.jpg

12.jpg

12.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

 

 

 

Při cestě západním Balkánem si tedy nezapomeňte všimnou těchto dopravních značení. Tato značení budou obsahovat informace, které potřebujete pro bezpečnou jízdu po silniční komunikaci. Jestliže se vám toto značení líbí, je to důvod, proč si přidat toto DLC západního Balkánu do vašich seznamů přání ve službě Steam. Těšíme se, že v blízké době se s vámi budeme moci podělit o další novinky, do té doby pokračujte v cestě! 

 

 

 

 

 

capsule_184x69.jpg?t=1696573601 https://store.steampowered.com/app/2004210/Euro_Truck_Simulator_2__West_Balkans/ 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/west-balkans-languages-and-signs.html 

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.