Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Údržba a otevřená beta verze 1.48.5 [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Náš tým pracující na DLC západního Balkánu se připravuje na vydávání a to velice očekáváného rozšíření mapy. Abychom zajistili pohodové přidání, vydáváme tuto verzi otevřené betaverze pod označením 1.48.5. Toto číslo jsme nenavýšili na plnou 1.48, jelikož se stále jedná pouze o testování a úpravu některých dat. 

 

blog_ETS2_1_48_5_open_beta.jpg

 

S blížícím se vydáním DLC západního Balkánu v zákulisí usilovně pracujeme na opravách chyb a vylepšení, tak abychom se ujistili, že je vše připraveno k bezproblémovému vydání.  Veškerá tato práce zahrnuje neúnavné iterování nad několika databázemi se světovou ekonomikou a topologií přístupu k trasám a někdy i implementaci souvisejících změn a pročištění kódu.Kromě změn dat jsme v této aktualizaci přidali ještě některé zajímavosti - > zařazení nového obsahu map! Hráči se tedy mohou těšit na průzkum nově přidaného města Terst spolu s aktualizovanými městy Ancony a města Bari. O těchto změnách jsme už mluvili v předešlých článcích, takže pokud jste některé z nich promeškali, podívejte se zde pro více informací.  (Ancona + Bari) zde (

Terst)

01%20(5).jpg

05%20(3).jpg

03_1%20(1).jpg

 

Musíme tedy zajistit, aby veškerá naše tvrdá práce byla před plným vydáním plně zkontrolována. Můžeme tedy říct, že tato verze hry 1.48.5 je tzv. přípravným krokem v přípravě nového DLC a přináší se sebou nejen opravy chyb, ale také nový vzrušující obsah mapy, které už teď umožňuje lepší propojení s novou částí herního universa.

 

10%20(2).jpg    04_2%20(1).jpg

08%20(1).jpg

 

 

Naši zkušení hráči jsou vítáni, aby nám opět pomohli s tímto beta testováním. Pro tvůrce modů by bylo užitečné si zkontrolovat, zdali jejich mody s těmito změnami nemají problémy, a aby se ujistili, že co nejméně z nich má problémy s kompatibilitou.  Zúčastněte se proto otevřené betaverze, prozkoumejte nová města a poskytněte nám zpětnou vazbu ve vyhrazené sekci na našem fóru. Společně tak můžeme zajistit , že nadcházející DLC pro západní Balkán bude pro všechny jeho fanoušky nezapomenutelnou a příjemnou cestou ve hře ETS2.

 

 

Pokud se chcete účastnit tohoto testování, tuto verzi najdete ve vašem klientu Steam – s označením public_beta.


Steam - > KNIHOVNA -> klikněte pravým tlačítkem myši na hru ETS2 - > Vlastnosti - > Betas - > a zde navolte public_beta 1.48.5.  (žádné  heslo zde není žádáno) – Někdy je také potřeba restart klienta pro správné nainstalování této verze.

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/1485-maintenance-update-open-beta.html

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.