Jump to content

[SCS Blog] SCS na cestách - > Design nákladního vozidla od společnosti Volvo Trucks Severní Ameriky [CZ]


RedNub

Recommended Posts

To byl týden coo? Od vydání nového rozšíření DLC Oklahoma pro American Truck Simulator, doplnění novou akcí #CruisingOklahoma pro World Of Trucks a následným vydáním nového tuningového balíčku W900.

 

Ačkoliv již připravujeme nový obsah, novinky a témata, které vám chceme v dalších týdnech odhalit, napadlo nás se trocha naladit jiným tématem a odebrat se na chvilku mimo tyto novinky, které jsme vám doposud přinesli.  Připravili jsme si proto pro vás další zajímavý díl z naší série SCS na cestách.

Thumbnail_designing_Volvo.jpg

 

Tentokrát míříme na rozhovor s našimi přáteli ze společnosti Volvo Trucks ze Severní Ameriky z Greenshobo v Severní Karolíně, kde jsme měli příležitost natočit rozhovor s lanem Andresonem a Brianem Balickim o procesech, které stojí za návrhem tohoto nákladního vozu.

 

 

Tak se pohodlně usaďte a vychutnejte si tento nový díl plný zajímavých informací a to o všem co je potřeba pro design takového nákladního vozu zevnitř, tak i zvenčí. Vsadíme se, že se vám tento díl bude líbit, stejně jako ostatní projekty, které vytváříme s touto společností NA.

Rádi bychom vyjádřili veliké poděkování a to všem partnerům ze společnosti Volvo Trucks Severní Ameriky a nejen za to, že nám umožnili natočit rozhovor, ale také za laskavost a podporu, kterou věnují hře naší komunitě a samotné hře American Truck Simulator. Nezapomeňte navštívit jejich profily na sociálních sítích (Twitter,Instagram, Facebook) a poděkovat jim za to vše, co pro nás dělají.

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/08/scs-on-road-designing-truck-with-volvo.html 

Forum post: 

 

S pozdravem 

RedWolf [CZ] 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,364 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.