Jump to content

[SCS Blog] – Vydání balíčku tuningu pro W900 [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Dnes bychom se s vámi rádi podělili o veliké novinky, a to konkrétně ohledně vydání nového balíčku tuningu pro W900, na kterém naši vývojáři těžce pracovali a přinesli tak velký přírůstek do světa hry American Truck Simulator. 

 

Představujeme vám balíček tuningu pro W900

 

 

 

Konstrukce tahačů K W900 umožňuje řidičům skutečných nákladních vozidel si přizpůsobit jízdu, a to rovnou ve mnoha způsobech. Chtěli jsme se tak odrazit a přinést do hry American Truck Simulator některé z nejoblíbenějších kombinací. Ve finále se ukázalo, že zde tahače K W900 nabízí mnoho tuningu, a tak jsme se rozhodli do tohoto projektu jít.

01_1.jpg

06.jpg

09_2.jpg

 

Symbol tohoto tahače W900 tvoří individualita, která pak následně vedla živému trhu s doplňky. Většina z částí tuningu tohoto balíčku byla inspirována třetími stranami, což nám umožnilo přinést velkou škálu úprav tohoto ikonického vozu.

 

13.jpg

21.jpg

 

Tuningový balíček W900 obsahuje přes 500 jednotlivých tuningových dílů, a to jak pro interiér, tak exteriér vozu. Tyto možnosti tak dávají hráčům příležitost si vystrojit svůj truck dle svých představ.

Patří sem - > nárazníky, doplňky dveří kabiny, výfuky, filtry, zrcátka, blatníky, vnější světla, mřížka chladiče, kapota, střešní okno, kryt podvozku, boční lišta, sluneční clona, deflektory, palivové nádrže, nosiče na kapotu, speciální varianty směrových světel, různé světlomety a jejich kryty, vzduchové filtry, možnosti obložení oken, laky, úpravy interiéru kabiny a mnoho dalšího.

 

07.jpg

10.jpg

16.jpg

18.jpg

20.jpg

Také víme, že naše komunita miluje přizpůsobování tahače také po straně barev. Proto jsme vám umožnili lakovat téměř všechny venkovní/vnitřní části tahače. Těšíme se až uvidíme vaší kreativitu, na které vytvoříte váš budoucí truck. Není to však ještě úplně vše. K oslavě značky Kenworth najdete zde také mnoha věcí k výbavě vašeho interiéru, které jsme dostali právě k této příležitosti. 

 

04.jpg

05.jpg

19.jpg

14_1.jpg

 

 

Snili jste někdy o tom, že si vytvoříte a budete vlastnit svůj výstavní kamion? Nyní vám k tomu dáváme příležitost, a to si přidat tyto nové díly Kenworth W900 na svůj truck. „ukažte svůj kamion“ (jako jsou zadní blatníky, přední a zadní nárazníky a mnoha dalšího)! Spolu s těmito prvky také najdete další vedlejší doplňky interiéru, které budou zároveň ladit s vaším lakem a vzhledem vašeho vozu.  Těšíme až se s vašimi vozy pochlubíte, a to vaším přátelům v režimu konvoje nebo na jiných virtuálních akcích Truckfestu

15_1.jpg

12.jpg

08.jpg

 

Tento obrovský kus práce by se neobešel bez našich kolegů / týmů v zákulisí, které vše uvedli do virtuálního světa. Od výzkumu, přes po modelování až po testování a všechny mezioperace to byla vážně skvělá práce a my jsme moc rádi, že vám můžeme přinést tolik nových možností do vaší garáže.

03_2.jpg

02.jpg

 

 

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak si svůj Kenworth W900 upravíte. Nezapomeňte se s námi podělit o své vlastní výtvory na našich stránkách sociálních médií (Facebook, Instagram, Twitter) a my ty nejoblíbenější zveřejníme!

Čas na to si vyladit svůj nový stroj, podívejte se na nový balíček tuningového DLC W900 pro hru American Truck Simulator, který je nyní dostupný ve službě Steam.

 

header.jpg?t=1691212675 https://store.steampowered.com/app/2386530/American_Truck_Simulator__W900_Tuning_Pack/ 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/08/w900-tuning-pack-release.html 

Forum post: 

 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.