Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Kansas - > Město Dodge [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Víme, že jste zvyklí na postování našich blog příspěvků z mapových rozšíření o trochu později, až když tato rozšíření prochází procesem vývoje. Není ale vůbec špatné si časem od času zkusit a osvěžit něco jiného. Pojďme si teda bez dalších komentářů podívat, co můžete očekávat ve městě Dodge, připravovaném DLC Kansas pro hru American Truck Simulator.

01.jpg

 

Město Dodge je slavným městem Divokého západu, které dříve dlouhou dobu sloužilo jako hraniční přechod a brána do mnoha oblastí, a na základě toho vzniklo prosperující město, které se svou ekonomikou proslavilo hlavně v oblasti potravinářského průmyslu, chováním dobytka, a prodejem hospodářských zvířat, farem a chovem dobytka. Dalším významným dílem je také místní železnice, která ve městě Kansas hraje velký význam, nýbrž spojuje a to rovnou několik městských dep.

02.jpg

04.jpg

07.jpg

06.jpg

10.jpg

 

Jestliže navštívíte jedno ze zásobovacích dep Kansasu, budete mít možnost si prohlédnout velkou historickou nádražní budovu. Dědictví tohoto města a celého Divokého západu dále připomíná místní muzeum, v němž je vystavena historická lokomotiva. Mezi další depa blízko v okolí patří potravinářský mlýn tyčíc se nad řadou různých provozoven a rychlého občerstvení. Dále dopravníky pro silo, nákupní středisko, a nedaleko za městem nacházejíc se chemická továrna a stavba větrných elektráren, která je typickým ukazatelem pro tento region.

03.jpg

08.jpg

11.jpg

05.jpg

 

 

Obecně se naše představa města Dodge dělí do tří oblastí:

Na „severním okrají“ číslo US-50 obcházející centrum města se nachází nákupní centrum, baseballové hřiště, předměstí a sklady.

Centrum města, které tvoří hlavní historické jádro a uzavřenější městskou atmosféru – s železnicí, depy a nádražím.

Jižní průmyslová oblast -> s významným zastoupením průmyslu (potravinářský), hotelem s bazénem a depy napojenými na železnici.

 

09.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

 

Doufáme, že toto město vám dá mnoho důvodů, proč se zde zajet podívat a nedostat vás tak ven z města. Pokud se vám toto málo z přicházejícího DLC zalíbilo, budeme moc rádi, když si dané mapové rozšíření přidáte do vašich seznamů přání ve službě Steam. Také nezapomeňte sledovat naše sociální sítě tak, aby vám neutekla žádná z přicházejících novinek (Twitter, Instagram, Facebook, TikTok)

 

 

header.jpg?t=1690562271 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/07/kansas-dodge-city.html 

Forum post: 

 S pozdravem

RedWolf [CZ] 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.