Jump to content

Fruity Freight Fiesta - Çıkarım


Next7

Recommended Posts

  • Translation Manager

fruity-freight-fiesta-conclusion.1688389

V3TZCRi.png

 

Merhaba tırcılar!

TruckersMP’nin ilk Cargo Delivery Event’imiz (Kargo taşıma etkinliğimiz) olan Fruity Freight Fiesta’ya geçen ay boyunca gösterdiğiniz pozitif ilgiyi görmek bizi çok mutlu etti. Bu çıkarım blogunda, tamamlanan teslimat istatistiklerini toparlayacak ve topluluk ödüllerini açıklayacağız.

Fruity Freight Fiesta etkinliğinin bir parçası olarak, sizlere beş meyveli kargoların (Üzüm Kasaları, Dev Mangolar, Portakal Kasaları, Dev Ananas ve Dev Kapuzlar) teslimatını tamamladığınız durumda bir profil başarısı ödülü kazanmanız için fırsat verildi.

Kayda değer bir sayı olan 14,672 oyuncunun bu profil başarımını kazandığını duyurabiliriz - eğer siz de bu başarımı kazanan oyunculardan birisiyseniz… tebrikler!

3kZywGV.png

 


 

Ek olarak, 20.000 teslimatı bir topluluk hedefi belirlemiştik ve daha önce sosyal medya hesaplarımızda duyurulduğu gibi de bu hedefe bir haftadan kısa bir sürede ulaşmıştık. Fakat bu topluluk etkinliğine ve meyveli kargoların teslimatlarına olan ilgiyi azaltmadı ve aynı hızda devam etti.

 

Topluluk, beklentilerimizi fazlasıyla aşan harika bir sayı olan 186,195 teslimatı yaptığını doğrulayabiliriz - bir dahakine çok daha iddialı bir topluluk hedefi belirlememiz gerekecek!

 

 

En popüler fruity (meyveli) kargo Dev Karpuzlar kargosu oldu, diğer fruity kargolar da küçük farklarla geride kaldılar - işte toplam rakamların hepsi:

🍉Dev Karpuzlar - 42,282

🍍Dev Ananaslar - 37,169

🍊Portakal Kasaları - 36,679

🥭Dev Mango - 35,463

🍇Üzüm Kasaları - 34,602

 

2FJ6VOT.png

 


 

Topluluk hedefine ulaşılmasının neticesinde topluluk ödülleri yayımlanmıştır ve bu topluluk ödülleri, hem American Truck Simulator hem de Euro Truck Simulator 2 için fruity cabin accessories (meyveli kabin aksesuarı) içermektedir:

 

  • Fruity Freight Fiesta kargolarının (Üzüm, Mango, Portakal, Ananas ve Karpuz) her birini model alan asılı oyuncak aksesuarları,
  • Asılı aksesuar şeklinde Fruity Freight Fiesta logosu
  • Fruity Freight Fiesta karton kutusu

 

nyJ026P.png

 


 

Beğendiğinizi de umarak, Fruity Freight Fiesta etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederiz!

 

Fruity Freight Fiesta ile ilgili herhangi bir geri bildiriminiz veya gelecekte yapılacak olan Kargo Teslimat etkinlikleri hakkında herhangi bir fikriniz varsa, bunları forum’daki ve Discord’daki sohbete dahil olarak veya Community Management’e geri bildirim bileti göndererek paylaşmaktan çekinmeyiniz. Geri bildirimlerinize yüksek derecede değer veriyoruz!

 

Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere!
TruckersMP Takımı

 

-->Yazıyı anasayfada görüntülemek için tıklayınız.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.