Jump to content

Recommended Posts

cargo-delivery-event-fruity-freight-fies

4HwSR4B.png

Nastartujte motory a připoutejte se!

 

V létě nastává ideální čas pro spuštění nového typu události v TruckersMP – události spojené s doručováním nákladů.

Často dostáváme od komunity žádosti, abychom na naše servery přidávali rozmanitější obsah, takže náš Add-On Team tvrdě pracoval a my vám s potěšením přinášíme nejnovější plody jejich práce – událost Fruity Freight Fiesta.

 


 

Od této chvíle až do 2. července máme k dispozici pět nových exkluzivních speciálních nákladů, které můžete rozvážet po Evropě a Severní Americe v Euro Truck Simulatoru 2 a American Truck Simulatoru. Za účast na Fruity Freight Fiestě můžete získat šťavnaté odměny – přečtěte si veškeré podrobnosti.

 


 

Náklady

Krabice hroznů 🍇

4YwKYpU.png

Obří manga 🥭

no0K4Yr.png

Bedny pomerančů 🍊

5mY9u07.png

Obří ananas 🍍

SQQlZIK.png

Obří melouny 🍉

xeylc8H.png

 


 

Osobní odměna

Všichni účastníci mohou získat achievement pro svůj profil jako odměnu za účast na Fruity Freight Fiestě. Pro získání této odměny stačí v obou hrách (dohromady) dokončit nejméně pět zakázek některého z výše uvedených speciálních nákladů.

e2F8BLO.png

 


 

Komunitní odměna

 

Kromě osobní odměny se chceme ujistit, že úsilí hráčů během Fruity Freight Fiesty bude plodné, proto jsme stanovili další komunitní cíl 20 000 doručení v obou hrách během události. Proto jich odvezte co nejvíce!

Po dosažení cíle bude komunita odměněna vydáním speciální sady tematických interiérových doplňků na oslavu této události.

 


 

Doufáme, že se na tuto novou událost těšíte stejně jako my, a že to bude první z mnoha rozvážecích událostí, které se zde na TruckersMP budou konat!

Dejte nám vědět, co si myslíte, na fóru nebo Discordu a nezapomeňte se s námi podělit o své fotografie na FacebookuInstagramu nebo Twitteru s použitím hashtagu #TMPFruityFreightFiesta 📸


-TruckersMP Team

--> Zobrazit článek na domovské stránce (anglická verze)

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p 339458068_role_Translator(1).png.1c7213d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.