Jump to content
  • 0

Načítání stažené verze


Filip1452

Question

Při zapnutí hry aktualizuji složky, zkontroluji cestu a zapnu hru. Po načtení se mi zapne klasické ETS2 místo TruckersMP. V nastavení mi hlásí chybu instalační cestu TruckersMP, že nepodporuje české znaky protože to mám přes složku "Uživatel". Tak se chci zeptat jestli je chyba toho, že se místo TruckersMP zapne ETS2 kvůli chybné cestě "Uživatel" skrz dočasně nepodporovaný český znak nebo je chyba někde jinde? Díky za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj @Filip1452,

 

ano, jak jsi již řekl, problém je v cestě která vede k souborům tvého TruckersMP launcheru.

 

Otevři launcher, tam jdi do nastavení a cestu k TMP nahraď tímto: 

 

C:\TruckersMP

 

Poté zkus znovu spustit hru a vše by mělo fungovat tak jak má. Pokud nikoliv, stačí se ozvat a zkusíme najít ještě jiné řešení.

 

S pozdravem,

Trand

TruckersMP Game Moderator & Discord Moderator

Trand

 

 904932591_role_CommunityModerator(2).webp.e8f3d42963bb3268c87df0a27b212d99.webp
 

Useful links:

Rules I KB System I Support I Feedback

Recruitment I Meet the Team I Guides

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj @Filip1452

 

Dovol mi, abych tě prvně přivítal zde na TruckersMP Forum. Mrzí mě, že se setkáváš s problémem vypsaným výše a proto se vrhneme na to, ho co nejdříve vyřešit. 

 

--------------------------------------------------------------------------

Odpověď k tvému problému: 

 

- > Zkontroluj zda-li máš zvolenou správnou cestu k TruckersMP Launcheru - > obvykle to bývá C:/ Místní soubory / Program Files / TruckersMP Launcher/ Launcher. Poté by se to mělo dát spustit. 

 

Vždy ale vyčkej, než se ti spustí steam a teprve potom pouštěj Multiplayer. 

 

Pokud to i tak nepůjde, doporučuji ti launcher přeinstalovat - na to prosím použij tento návod https://truckersmp.com/knowledge-base/article/193 (zde také najdeš správnou cestu k ETS/ATS

 

Doufám, že ti tento článek a můj návod bude alespoň trocha nápomocný, pokud by bylo potřeba další pomoci, budu moc rád, když mě tu označíš. Nezapomeň mi zde přiložit screen obrazovky, aby se mi s problémem lépe pracovalo.

 

Hodně štěstí! 

S pozdravem

@RedWolf_Plays

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj @Filip1452;

 

Zmínil jste, že máte problém, to mě opravdu mrzí. Můžete si být jisti, že udělám maximum, abych vám pomohl.

Za prvé, vidím, že jste na fóru nový, vítejte! Pokud potřebujete pomoc, neváhejte mě kontaktovat.

 

Jak jste řekl, TruckersMP bohužel nepodporuje různé fonty. 

Pokud je to možné, zkuste aktualizovat instalační cestu pomocí latinského skriptu. 

Pokud po provedení těchto kroků stále nefunguje, uveďte to pod touto podporou.

 

Doufám, že jsem svými odpověďmi dokázal vyřešit váš problém. Pokud máte další dotazy, neváhejte mi napsat. Dobrý den, uvidíme se brzy.

Pozor: Tento text byl přeložen pomocí "Překladače Google"!

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

                                          Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.