Jump to content

Son zamanlarda yaşanan problemler

[TSP]Lorenzo

Recommended Posts

Selamlar, 1.47 sürümü sonrası truckersmp de sık sık server çökmesi ya da yüksek ping değerleri ile karşılaşıyorum. Bu normal bir şey mi yoksa truckersmp de bir problem mi var? (Bu arada bütün sürücüler güncel, bilgisayar modeme kablo ile bağlı ve sadece truckersmp de bu problemi yaşıyorum. Cs:Go veya valo vb oyunlarda internet problemi olmadan oynayabiliyorum.)

Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.

Merhaba @[TSP]Lorenzo;

Bir sorununuz olduğundan bahsetmiştiniz, bunun için gerçekten üzgünüm. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Şu ana kadar hiç Sim1/Sim2 serverinde çökme gibi bir durumla karşılaşmadım. Bu durum sizden kaynaklanıyor olabilir. Size yardımcı olabilmem için lütfen chat (sohbet) kısmında çıkan kırmızı yazılı hata mesajını bu başlığın altına iletin.

Yüksek ping problemini şu anda gözlemleyemedim senden kaynaklı olabilir ama Sim1/Sim2 serveri için bir sorun yok diyebilirim. Ping düşürme işlemi için lütfen aşağıdaki başlığı inceleyin.

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorununuzu çözmeyi başarabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.

• Like 1

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

Merhaba @[TSP]Lorenzo, eğer kastettiğiniz çökme "Fatal Error" ise sorununuzu gerçekten anlayabiliyorum çünkü bu durumu çok yakın bir zaman önce etkinlik sunucusunda ekibimle beraber bende yaşadım. Bir çok kez oyunuzumuz "Fatal Error" vererek çökme meydana geldi ve konvoya devam edemedik. Daha öncesinde de yine simulasyon sunucularının birinde bu hatayı aldım. Bunun başlıca nedeni 1.47 sürümünün yeni geldiğini hepimiz biliyoruz, bundan dolayı 1.47 sürümü tam olarak sunuculara uyarlanamamış olabilir diye düşünüyorum. Geliştiriciler yapılan güncellemerle birlikte bu sorunu çözeceğine inanıyorum. Yapmanız gereken yeni güncellemeleri beklemek ve dilerseniz yaşadığınız bu durumu kendinizin ve diğer oyuncuların yaşadığını TruckersMP yetkililerine bildirmek. Yani yaşadığınız bu sorunun sadece size özel birşey olmadığını bildirmek isterim. Sağlıcakla kalın...

Saygı ve sevgilerimle,
pofii

• Like 1

q1MsQT6.png

Languages: I TR I EN |  Discord: pofii

TR | Kurallar | Ban İtirazı | Destek Sistemi | Raporlama Sistemi | Geri Bildirim

EN | Rules | Ban Appeal | Support System | Report System | Feedback |

1797472539_TMP.png.e59ae11c070d542b6b8fb 

28 minutes ago, !drkYVZ said:

Merhaba @[TSP]Lorenzo;

Bir sorununuz olduğundan bahsetmiştiniz, bunun için gerçekten üzgünüm. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Şu ana kadar hiç Sim1/Sim2 serverinde çökme gibi bir durumla karşılaşmadım. Bu durum sizden kaynaklanıyor olabilir. Size yardımcı olabilmem için lütfen chat (sohbet) kısmında çıkan kırmızı yazılı hata mesajını bu başlığın altına iletin.

Yüksek ping problemini şu anda gözlemleyemedim senden kaynaklı olabilir ama Sim1/Sim2 serveri için bir sorun yok diyebilirim. Ping düşürme işlemi için lütfen aşağıdaki başlığı inceleyin.

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorununuzu çözmeyi başarabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.

Dün ile bugün eu1 de oynarken connection broken yazısı çıktı oyundan çıktım sonra oyuna tekrar girdim 2800+ kişi olan sunucuda sadece 800 kişi vardı. Sunucularda bir problem var ama ne onu çözemedim. Dediğim gibi sadece ets 2 mp de bu problem var diğer oyunlarda sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyorum.

Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.

1 minute ago, [TSP]Lorenzo said:

Dün ile bugün eu1 de oynarken connection broken yazısı çıktı oyundan çıktım sonra oyuna tekrar girdim 2800+ kişi olan sunucuda sadece 800 kişi vardı. Sunucularda bir problem var ama ne onu çözemedim. Dediğim gibi sadece ets 2 mp de bu problem var diğer oyunlarda sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyorum.

3 gündür sim1 sunucusuna giriş yapmıyorum dedikleriniz sunucu bazlı gözüküyor. TruckersMP ekibi bu sorunla ilgileniyorlardır en kısa zamanda güncelleme gelecektir. Sim2 de 2 haftadır hiç sorun çıkmadı sim2 de kesintisiz oynayabilirsiniz.

• Like 1

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

• 1 month later...

Merhaba,

Konu on dört (14) günden daha fazla in-aktif olduğu için, konuyu kilitleyip Arşiv bölümüne taşıyacağım.

Bu prosedürler, forumu organize etmek ve düzenli bir hale getirmek için uygulanmaktadır.

Anlayışınız için teşekkürler!

Saygılarımla,
DatSpeed
TruckersMP Game Moderator + Community Moderator

// Locked and Moved to "Arşiv"

LanguagesTR / EN

-> Rules | Feedback | Report System | Ban Appeal <-

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.