Jump to content

Nové návěsy TruckersMP


Recommended Posts

new-truckersmp-trailers.1680731725.png

 

Zdravíme vás,

 

často od uživatelů slýcháváme, že by rádi v TruckersMP viděli vlastní obsah, hlavně ve formě doplňků pro tahače. Proto Add-On team usilovně pracoval na novém setu doplňků pro návěsy pro všechny hráče a exkluzivní náklad TruckersMP pro Patrony třídy Master Truck.

Během posledních let jsme přidávali vlastní obsah, abychom zlepšili váš herní požitek. Mnoho z vás si jistě dobře pamatuje rok 2022, kdy se hráči mohli zapojit do velmi populární operace HQ. Jedním z aspektů, který hráči ocenili, byla možnost odemknout profilový achievement. Proto s potěšením oznamujeme, že můžete získat nový achievement!

 


 

Novinky

 

Plachta TruckersMP na návěs

Tento nový doplněk je dostupný pro všechny hráče, kteří mají SCS návěs. Doplněk lze na návěs přidat stejným způsobem, jako kdybyste přidávali světla. Podsvícená varianta je dostupná pouze pro Patrony třídy Master Trucker.

0vfdPii.png

 

Náklad podsvícené & nepodsvícené 3D logo TruckersMP

Vezte naše vlastní 3D logo TruckersMP jako náklad na vašem SCS návěsu. Tento náklad je dostupný exkluzivně pro Patrony třídy Master Trucker. Dostupná je jak podsvícená, tak nepodsvícená varianta 3D loga.

GOXnh1i.png

 


 

Odměny

Jako bonus získají Patroni třídy Master Trucker speciální achievement na jejich profil, pokud dokončí alespoň jednu zakázku s 3D logem mezi kterýmikoliv městy.

 

FH2lB0g.png

 

Doufáme, že jste z nových doplňků stejně nadšení jako my.

 


 

Nejste Patroni? Nikdy není pozdě!

 

Staňte se Patrony zde a podpořte nás, aby bylo TruckersMP provozuschopné a mohlo přinášet nové funkce. Jako poděkování za vaši podporu budete mít přístup k exkluzivním kanálům na našem Discordu a také další exkluzivní herní obsah pro Patrony.

 

Nezapomeňte si propojit svůj Patreon účet s vaším účtem TruckersMP. Pokud si nejste jisti, jak to udělat, více informací naleznete zde.

Přejeme vám příjemné cestování po silnicích s našimi novými doplňky pro návěsy a nákladem. Neváhejte kontaktovat naše Community Managery s jakýmikoli nápady nebo návrhy přes systém zpětné vazby.

 

Šťastnou cestu!
TruckersMP team

 

--> Zobrazit článek na domovské stránce (anglická verze)

  • Awesome! 1

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p 339458068_role_Translator(1).png.1c7213d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.