Jump to content
  • 0

you have been kicked


goko.elchav0s

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Merhaba @goko.elchav0s;

 

Bir sorununuz olduğundan bahsetmiştiniz, bunun için gerçekten üzgünüm. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
İlk öncelikle foruma yeni kayıt olduğunuzu görüyorum hoş geldiniz! Yardıma ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
 

Bu sorun genellikle kodlamalardan yada mod kullanımından kaynaklanıyor bunu çözmek için lütfen aşağıda belirttiğim adımları izle;

  1. Yeni bir çekici almayı deneyin.
  2. ETS2 dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. ( Steam -> ETS2/ATS2 -> Özellikler -> Yerel Dosyalar -> Yerel Dosyaların Bütünlüğünü Doğrula)

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorununuzu çözmeyi başarabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.
 

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know:

quln.                                                                                                                                      Turkish, English, Spanish, German

                                          Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Selam @goko.elchav0s!

Tek oyunculu oynarken, oynadığın araç ile çok oyunculu sunucularına bağlanmaya çalışırken mi bu sorunu alıyorsun? Veya, tek oyunculu moda hiç girmedin ve direkt olarak çok oyunculu sunucularına mı bağlanmaya çalışıyorsun? 

Tek oyunculu oynarken bir mod yüklediysen ve bu mod açık bir vaziyette çok oyunculu sunucularına bağlanmaya çalışıyorsan bu sorun muhtemel olabilir. Veyahut tek oyunculuda hiçbir aksiyon göstermemiş olup, direkt olarak çok oyunculu sunucularına bağlanmaya çalışıyorsan bu sorun da bir muhtemel olabilir. Modlarını kontrol et ve daha sonra tek oyunculu moduna giriş sağlayıp herhangi bir tır ile biraz zaman geçir (gerekirse bir save al). 

 

Bütün bunlara rağmen sorunun çözümlenmediyse, TruckersMP'ı silip, güzel bir şekilde tekrar yüklemeyi ve steam yoluyla oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilir misin? Ayrıca, bu çözüm yollarına rağmen herhangi bir çözüme ulaşamadıysan ve hata almaya devam ediyorsan, bir fotoğraf yollar mısın? Bu şekilde sana farklı bir çözüm yolu arayabiliriz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba,

 

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

 

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

 

Saygılarımla,

OmSaL

TruckersMP Support

 

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba,

 

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.