Jump to content

5.000.000 Kayıtlı üyeye ulaştık!


Next7

Recommended Posts

reaching-5000000-registered-users.167794

 

Merhaba tırcılar,

 

Uzun yıllardır burada oluşturduğumuz bu harika topluluğa her baktığımızda büyük bir başarmışlık duygusu hissedilmektedir. 


TruckersMP, 2014 yılının mayıs ayındaki başlangıcında, bu takımın sonunda bu büyüklükteki bir şeye dönüşeceği hakkında hiçbir fikir olmadığı için o zamanlar küçük ve boş bir hayaldi. TruckersMP daha gerçekçi ve sürükleyici bir multiplayer oyun deneyimi arayan özel bir grup Euro Truck Simulator oyuncuları tarafından ilk olarak 2013 yılında yayımlandı. Mod, oyuncu topluluğu arasında hızla popülerlik kazandı ve yıllar boyunca TruckersMP’nin arkasındaki ekip, yeni özellikler eklemek ve yeni oyun güncellemeleri desteklerini eklemek için modu geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ettiler. Bu ay yeni ve inanılmaz bir dönüm noktası olan 5.000.000 kayıtlı üyeye ulaşıldı. Bu, TruckersMP ekibinin sıkı çalışmasının ve bağlılığının yanı sıra ayrıca, tırcılık tutkunları topluluğunun da başarısı olduğunun kanıtıdır.

 

4.000.000 üye sayısına ulaşmayı henüz 2021 yılının Şubat ayında kutlamıştık - bu nedenle bu kadar kısa sürede bir milyon yeni oyuncu kazanmak gerçekten de muhteşem. O tarihten itibaren, size kendi job dispatcher (iş dağıtıcısı), Operation HQ (operasyon merkezi) ve DBus World  ile partnerliğimiz gibi heyecan verici yeni içerikler sunmaya devam ettik. TruckersMP oynamaya devam eden ve bizimle her gün etkileşimlerde bulunan hepinize teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Topluluk, yaptığımız işin tam olarak merkezinde yer alıyor ve siz olmasaydınız bu proje var olamazdı. Bu ayrıca kendilerini işlerine adamış çalışan ekibimiz tarafından verilen uçsuz bucaksız zamanın farkına varmak için kusursuz bir andır. Onlar olmasaydı, yaptığımız hiçbir şey gerçekten de mümkün olamazdı. 

 

Bu vesileyle hazırladığımız videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Bu etkileyici 5 milyon kayıtlı üye dönüm noktasına ulaştığımız için tüm TruckersMP topluluğunun devamlı vermiş oldukları desteği kutlamak ve bunun için teşekkür etmek istiyoruz. Geleceği sabırsızlıkla bekliyoruz ve modu gelecek yıllarda da geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edeceğiz. Geri bildirimleriniz (feedback) ve anketlere & oylamalara ( (surveys & polls) katılımınız hepimizin sevdiği bu topluluğu geliştirmeye devam etmemiz için bize enerji veriyor. Teşekkür ederiz!

 

-TruckersMP Ekibi

  • Awesome! 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.