Jump to content
  • 0

Problém s profilom


LoLLynka

Question

Ahoj.

Kupovala som nový PC a zázrakom nemám na steam cloude môj profil cez ktorý som hrávala na starom PC... Nenapadlo ma, zabudla som uložiť si profilovú zložku z dokumentov...
No teraz keď idem do hry mám level 0. Dokonca ma nechce ani pripojiť k World of Trucks, keď hrám či offline ets2 alebo cez TruckersMP. 
Netuším, čo spraviť ale pekne ma to hnevá, keďže hrávam ets2 od roku pána 😄. 7 ročný progres nikde. 🥲
Vedel by mi niekto pomôcť, prosím. 😄 
Viem dať aj TW.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ak bol tvoj profil vytvorený pred 7 rokmi, vtedy ešte steam cloud hra nepodporovala, a potom čo bola táto funkcia do hry pridaná, bolo to treba v existujúcich profiloch aktivovať, samé od seba sa to na cloud nezačalo ukladať. 

A čo sa stalo so starým PC, alebo s jeho diskom? Bez neho ti asi nezostáva iná možnosť ako začať odznova, prípadne si stiahnuť nejaký save.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 minutes ago, Granite said:

Ak bol tvoj profil vytvorený pred 7 rokmi, vtedy ešte steam cloud hra nepodporovala, a potom čo bola táto funkcia do hry pridaná, bolo to treba v existujúcich profiloch aktivovať, samé od seba sa to na cloud nezačalo ukladať. 

A čo sa stalo so starým PC, alebo s jeho diskom? Bez neho ti asi nezostáva iná možnosť ako začať odznova, prípadne si stiahnuť nejaký save.


Dik za odpoveď.
Noo, hru som hrala určite ešte pred rokom. PC už má disk uplne premazany.
Skúšala som tam dávať iné saves profilov a nefunguje mi ani to 😄 . Vždy mi načíta len ten môj steamový v hre dokonca aj keď ten vymažem zo súborov.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No, tak to je smola, s tým už nespravíš nič.

So stiahnutými save nemám skúsenosti, takže s tým ti moc neporadím, ale ak máš teraz v profile zapnutý cloud, tak ti súbory z adresára v dokumentoch nenačíta.

Cloudové savy sa ukladajú do adresárov v steam/userdata. Skús si v profile cloud vypnúť, uložiť hru a zavrieť ju. Potom si skopíruj stiahnuté súbory do dokumentov, a skús načitať save. 

Ak to bude fungovať, potom si cloud môžesš znova aktivovať.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím,

 

z důvodů neaktivity bude toto téma přesunuto do Nevyřešených.

Pokud bys stejně potřeboval pomoct, neváhej nás kontaktovat přes systém podpory: https://truckersmp.com/support

 

Děkuji za pochopení.

S pozdravem
Polyxena
TruckersMP Support

 

// Uzamčeno a přesunuto do Nevyřešeno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.