Jump to content
  • 0

FATAL ERROR - gra się notorycznie wyłącza


Huher

Question

Witam ponownie.

 

Problem z Launcherem rozwiązałem, za to pojawiła inna nieciekawa przypadłość. Mianowicie gra się często nagle wyłącza. No dzisiaj osiągnęło to apogeum, bo już po raz drugi gra wyłącza się po niecałych 5 minutach. Czasami przed samym crashem łapie lekkiego prawie niezauważalnego laga, ale ogólnie tak po prostu mnie wywala. Pojawia się komunikat o błędzie i jeżeli chcę, to mogę raport wysłać do deweloperów.

 

crash.png.7af738b3a3a2276cb1c4aa96ffac777f.png

 

 

Poniżej wklejam plik game.crash.txt

 

 

game.crash.txt

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

Czy próbowałeś wykonać kompletną reinstalacje modyfikacji TruckersMP wraz z usunięciem wszelkich plików z nią związanych?

Jeśli nie to być może warto będzie to wykonać. Dodatkowo poniżej przesyłam odnośnik do jednego z wątku na naszym forum, w który być może pomoże w rozwiązaniu problemu:

 

Poinformuj nas, czy starałeś się również samodzielnie rozwiązać problem. Jeśli tak, z jakich źródeł korzystałeś.

 

Czekam na Twój komentarz.

 

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMp Support & Language Forum Moderator

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam serdecznie,

 


Problem występował i był uciążliwy. W zasadzie trudno było stwierdzić, co w grze inicjowało pojawianie się błędu. 

 


Film z ukazaniem "próby" grania


 

W wielkim skrócie problem rozwiązała aktualizacja sterowników, aczkolwiek ...

 

... moja karta graficzna NVidia Quadro K2100M jest już leciwa i Windows nie za bardzo chce ją aktualizować. Wg Windows Update wszystko było git i cacy. Ściągnąłem najnowsze sterowniki, odinstalowałem stare i okazało się, że nie mogę tych nowych zainstalować, bo albo system operacyjny jest nieodpowiedni, albo instalator sterowników w ogóle nie widział karty graficznej. Sam Windows także przestał wykrywać kartę graficzną w laptopie. 

 

Sterowniki zainstalowałem za pomocą programu Snappy Driver Installer (SDI), który nie dość, że znalazł kartę, zainstalował dla niej nowsze sterowniki, to przy okazji zaktualizował całą resztę software'u. 

 

Od tego czasu pograłem trochę by sprawdzić, czy gra jeszcze się wywala, ale nawet przy krążeniu po centrum Duisburga gdzie jest gęsto od innych ciężarówek błąd nie pojawił się ani razu. 

 

Pozdrawiam wszystkich, może się komuś to przyda 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszymy się, że Twój problem po długich staraniach został rozwiązany.

Dodatkowo cieszę się, że postanowiłeś podzielić się rozwiązaniem na naszym forum.

 

Z uwagi na to, że problem został jednak rozwiązany przenoszę wątek do Rozwiązanych.

 

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.