Jump to content

Blížíme se k 5 milionům registrovaných uživatelů


Recommended Posts

reaching-5000000-registered-users.167794

 

Zdravíme vás,

 

Když se podíváme na úžasnou komunitu, kterou jsme zde za ta léta vybudovali, vždy máme velký pocit satisfakce. Když TruckersMP v květnu 2014 začínalo, byl to jen malý sen a tehdejší tým netušil, že se z něj nakonec stane něco tak velkého. TruckersMP bylo poprvé spuštěno v roce 2013 skupinou hráčů Euro Truck Simulatoru 2, kteří hledali realističtější a intenzivnější multiplayerový zážitek. Modifikace si rychle získala popularitu mezi herní komunitou a přes ta léta tým TruckersMP pokračoval ve vyvíjení a zlepšování modifikace, aby získávala nové funkce a podporu nových verzí hry. Tento měsíc je ve znamení neuvěřitelného milníku: 5,000,000 registrovaných účtů. Tento úspěch je důkazem tvrdé práce a odhodlání týmu TruckersMP a jeho komunity kamionových nadšenců, kteří se zasloužili o takový úspěch této modifikace.

 

Jenom v únoru 2021 jsme oslavovali překonání 4,000,000 uživatelů – takže získat milion hráčů za tak krátkou dobu je opravdu velkolepé. Od té doby jsme pokračovali a přinášeli vzrušující nový obsah jako náš vlastní dispečerOperaci HQ a partnerství s DBus World. Rádi bychom poděkovali všem, kteří i nadále hrají TruckersMP a denně jsou s námi v kontaktu – jádrem naší práce je komunita a bez vás by tento projekt nikdy neexistoval. Je to také ideální příležitost ocenit obrovské množství času, které tomu věnuje náš tým. Bez nich by vše, co zde děláme, nebylo realizovatelné.

 

 

Protože jsme dosáhli úctyhodného milníku 5 milionů registrovaných uživatelů, chtěli bychom to oslavit a poděkovat celé komunitě TruckersMP za její dlouhodobou podporu. Těšíme se na budoucnost a na další vývoj a vylepšování modifikace v příštích letech. Vaše zpětná vazba a účast v průzkumech a anketách nám dodává energii k dalšímu rozvoji komunity, kterou máme všichni rádi. Děkujeme!

 

-TruckersMP Team

--> Zobrazit článek na domovské stránce (anglická verze)

  • Like 1

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p 339458068_role_Translator(1).png.1c7213d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.