Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Truckers MP Sunucudan atıyor

Guest

Question

Dün hiçbir sorun yokken bugün oyuna girmekte sorun yaşıyorum. Ghost moddan çıktıktan sonra hemen serverdan atıyor. 2 farklı ağda denedim, tmp silip yeniden yükledim, ets2 directx 64 başlattım, ets2 config sildim, modları deaktif ettim, dosya bütünlüğünü doğruladım ama bir türlü sorun düzelmedi yardım talep ediyorum...

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba!

Bu tarz sorunlar genellikle oyunu açtığınızda ve kalabalık yerde başladığınızda, tırların yüklenme sorunundan kaynaklı olup oyun sizi bağlantı hatasıyla karşılaştırıp genel olarak kickleyebiliyor. Herhangi bir boş alana ışınlanıp oyunu tekrar açmayı denerseniz belki sorunun bundan kaynaklı olabileceğini anlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğim çözümü denemenize rağmen bu sorun devam ediyor ise, bu tarz çözüm denemelerinin gerçekten çözüme kavuşturmadığını söylemek isterim. Bir VPN programı yüklemenizi istiyorum. (Önerilen; Her ülkeye bağlanabildiğiniz TouchVPN) ve oyunu açmadan VPN'i çalıştırmanızı istiyorum. İnternet hızınız hangi ülkeye göre iyiyse o ülkeye bağlanmanızı istiyorum (Genelde rusya tercih edilir).  VPN'i aktif edip internet hızınızın yakın olduğu bir ülkeye bağlandıktan sonra, oyuna giriş yapmayı dener misiniz?

• 0

Kesin çözüm olduğunu düşünmüyorum ama arkadaşlarımda DNS değiştirmek ise yaradı.

Değiştirmek için Windows arama yerine "ağ durumu">bağdaştırıcı şeçeneklerini değiştir>kullandığın bağlantı arabirimini seç>sağ tık özellikler>internet protokolü sürüm 4>özellikler> aşağıdaki resimdeki google'a ait DNS bunda sorun yasayacağını sanmıyorum bunu kullanarak girmeyi deneyebilirsin.

image.png.6ab9336ecda11a3966a1dc2c88a7a12a.png

• 0

Merhaba,

Verilen cevap doğrultusunda sormuş olduğunuz sorunun cevabı aldınız mı?

Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

Cute Fast

TruckersMP Support + Report Moderator

truckersmp-logo-sm.png

----------
ZZdd5tf.png

Languages/Diller: 1f1f9-1f1f7.png  (primary) /   1f1fa-1f1f8.png 1f1e9-1f1ea.png

Support - Appeal - TruckersMP Rules - Feedback - Report

• 0

CMD > sorun çözmedi
DNS > sorun çözmedi
VPN > touch vpn sorunu çözüyor ama günlük 500 mb limit koyması sadece oyuna girişte 10 mb harcaması süreklilik açısından bir anlam taşımıyor. Open vpn, psiphon, urban vpn denemiştim hiçbir fayda sağlamamıştı.
Neyse artık konuyu kapatabilirsiniz. Artık telefonu bağlayıp mobil internetimi kullanacağım orada sorun yaşamıyorum. Muhtemelen internet sağlayıcılarıyla ilişkisi bir sorun olarak düşünüyorum.

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.