Jump to content
  • 0

Problem z modyfikacjami w MP


Avaare

Question

Witam.
Wczoraj kupiłem ETS 2, wpisalem klucz z pudełk i pobrałem najnowsza wersje na steam po czym zainstalowałem klienta MP. Wieczorem zacząłem poszukiwać modów i pobrałem Brutal Environment na grafikę, który w trybie single player wczytuje sie bez problemu ale jak juz wybiore profil w trybie MP, mod nie działa i uruchamia sie czysta wersja ETS 2, całkowicie bez modyfikacji, da jakoś sie to uruchomić ? :)
Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czyli w takim razie nie ma mowy na uruchomienie tego modu na poprawę grafiki ? Bo nie mam zbytnio dobrego laptopa i gram na ultra low, a ten poprawia nieznacznie grafikę i pozwolil by mi zyskać większą ilość FPS, a mógłby mi chociaż ktoś podać link do modu na prawdziwe nazwy firm, łącznie z logami i naczepami ? I ewnetualnie mod na prawdziwe stacje bęzynowe, byłbym wdzięczny :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czyli w takim razie nie ma mowy na uruchomienie tego modu na poprawę grafiki ? Bo nie mam zbytnio dobrego laptopa i gram na ultra low, a ten poprawia nieznacznie grafikę i pozwolil by mi zyskać większą ilość FPS, a mógłby mi chociaż ktoś podać link do modu na prawdziwe nazwy firm, łącznie z logami i naczepami ? I ewnetualnie mod na prawdziwe stacje bęzynowe, byłbym wdzięczny :)

Żadne mody nie działają na multiplayerze. Powtarzam żadne.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.