Jump to content
  • 0

permanent ban

semistain

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @semistain, kalıcı olarak yasaklandığınız için üzgünüm. Sorunuza gelecek olursak; eğer kalıcı olarak yasaklandıysanız ve farklı bir hesap kullanırsanız, yeni açtığınız hesap tespit edildiği taktirde aynı şekilde yeni açmış olduğunuz hesapta §1.2 - Yasaklanma İhlali - SÜRESİZ YASAKLAMA kuralından dolayı kalıcı olarak yasaklanacaktır. Bu kurala ve diğer kurallara erişmek için aşağıdaki linke gidebilirsiniz; 

Resmi TruckerMP Kuralları(Türkçe): https://truckersmp.com/knowledge-base/article/742

Umarım sorunuzu yeterince cevaplayabilmişimdir. Eğer istediğiniz cevabı aldıysanız lütfen geri dönüş yapın.

Saygı ve sevgilerimle,
pofii

q1MsQT6.png

Languages: I TR I EN |  Discord: pofii

TR | Kurallar | Ban İtirazı | Destek Sistemi | Raporlama Sistemi | Geri Bildirim

EN | Rules | Ban Appeal | Support System | Report System | Feedback |

1797472539_TMP.png.e59ae11c070d542b6b8fb 

• 0

Merhaba @semistain

Öncelikle yediğin perma banından dolayı senin adına üzüldüm ve geçmiş olsun dileklerimi seninle paylaşmak istiyorum. TruckersMP kurallar gereğince aktif bir yasağın varken başka bir hesapla oyuna girmek yasak. Aşağıda bu kuralı seninle paylaştım. Haksız yere ban yediğini düşünüyorsun ban itirazında bulunabilirsin. Fakat hız hilesi, diğer oyuncuların içinden geçme hilesi gibi hilelere başvurduysan maalesef yasağın hiç kalkmayacak.

§1.2 - Yasaklanma İhlali - SÜRESİZ YASAKLAMA

Farklı bir hesap kullanarak ya da yaratarak mevcut durumda sahip olduğunuz geçici ya da sınırsız yasağınızı aşmaya çalışmak, aktif halde olan bir yasağa sahip iken başka bir hesap aracılığı ile sunucularımızda oynamak kurallar gereği yasaktır. Ayrıca, yasaktan çıkabilmek için ban kanıtını kaldırmaya çalışmak da bu kural dahilinde yasaktır. Yasaktan kaçındığınız, herhangi bir kanıt aracılığı ile ortaya çıkması halinde, takımımız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasaktan kaçınma kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı açıklanmaz.

Saygılarımla

[Demir] Nhympex

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.