Jump to content

lagi ets 2


ravdor.

Recommended Posts

Witam. Jak wjeżdżam do miasta, bo poza miastem OCZYWIŚCIE MAM ZASRANE 80/90 FPS, to w mieście mi spada nawet do 29, szczególnie jak jest noc i pada deszcz. Zresztą w dzień tak samo jest... Ta gra jest tak słabo zoptymalizowana, że to szok jakiś... Mam laptopa za 3/4k, nawet w GTA 5 na ultra mam więcej FPS niż w tej śmiesznej zoptymalizowanej grze... Mam 16 GB ramu i Rayzen 5 4600H. I tak w sumie nie wiem po co to pisze, bo pewnie ktoś wyśle link do podobnych tematów i rozwiązań, które również robiłem i nic nie dały, albo każdy napisze żebym kupił nowego kompa... Ale jeśli ktoś serio, serio by mi pomógł, to byłbym bardzo wdzięczny. Dodam jeszcze, że ciągle gram na tych samych ustawieniach i ta gra na tym samym kompie, rok temu chodziła 2 razy lepiej. Pozdrawiam 🙂

 

Moje ustawienia graficzne:

 

Skalowanie - 200%

Antyaliasing (SMAA) - wysokie

Okluzja otoczenia przestrzeni ekranu (SSAO) - wysokie

Głębia ostrości (DOF) - włączone

Przebicia światła - włączone

Korekcja barw - włączone

Skalowanie odbicia - 200%

Jakość odbić - wysokie

Szczegóły roślinności - wysokie

Zagęszczenie trawy - wysokie

Jakość cieni - ultra

Rozmiary tekstur cieni - wysokie

Jakość warunków pogodowych - ultra

Jakość obrazu w lusterkach - wysokie

Rozdzielczość obrazu lusterek - wysokie

Odległość rysowania w lusterkach - ultra

Jakość tekstur - wysokie

Filtrowanie anizotropowe - włączone na full

Mapowanie normalnych - włączone

Światła drogowe - włączone

Drugie światła pojazdu - włączone

Odległość widoczności świateł - włączone

Piesi - włączone

 

PS. Proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego wątku.

📸 @patryk14cm

 

Find me here:
» https://linktr.ee/patryk14cm

 

Link to comment
Share on other sites

  • ravdor. changed the title to lagi ets 2
On 12/28/2022 at 11:34 AM, [C-S] Interro said:

Zgodzę się z tym że gra 2 lata temu działała kompletnie inaczej, ale to było 2 lata temu. Ja widzę tutaj tylko jedno wyjście - trzeba zejść z ustawień graficznych, lub chociaż z samego skalowania...

Nawet na średnich jak gram to mi np. w warsztacie jak jest noc i pada deszcz potrafi spaść do 47 FPS... Masakra, mam kompa za 3k a GTA 5 na ultra mi już lepiej chodzi niż ETS 2. Ja już tego symulatora odinstalowałem, nie będę się denerwować. Dziękuję i dobranoc. Albo zainstaluje wersje z 2013, to wtedy chociaż będę mógł grać na ultra bez lagów...

📸 @patryk14cm

 

Find me here:
» https://linktr.ee/patryk14cm

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderaotr

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 4 weeks later...

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.