Jump to content
  • 0

Truckersmp Rapor Sisteminden Atıldım

Guest

Question

Arkadaşlar Merhaba Bugün İtibariyle 0 Rapor Hakkı ile sistemden kovuldum 7 tane decline oldu rapor sistemine geri hiçbir. şekilde katılamazmıyız buna nasıl geri girebiliriz ben ciddi şekilde haksız kişileri raporlamaya çalışıyordum ama decline oldu yardımcı olurmusunuz

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @(TR) Berat Erdoğan,

Rapor oluşturma limitiniz 0 olduğu vakit yükseltmenin hiçbir yolu yoktur ve diğer oyuncuları artık raporlayamazsınız. Bunun nedeni, kalan tüm rapor haklarınızın declined yani reddedildi olarak işaretlenmesidir.

Bu noktada söylediğim gibi yükseltmenin bir yolu yok, ancak konuyla ilgili tatmin olmazsan ve daha fazla bilgi istersen Feedback yani geri bildirim üzerinden Game Moderation Management'e her zaman bir bilet gönderebilirsin.

Umarım sana yardımcı olabilmişimdir.

• 0

Merhaba,

Sorunuzun cevabını aldığınıza sevindim. Bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım. 

Gelecekte başka bir sorununuz olursa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Saygılarımla,

ScanvaUK 

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.