Jump to content

Nie mogę znaleźć Launchera Truckersmp


Recommended Posts

Cześć,

ogólnie to mam nowy laptop i problem pojawił się z truckersmp. Otóż trucksbook wymaga podania lokalizacji pliku o nazwie ,,Launcher", abym mógł grać na mp. Na wcześniejszym laptopie nie było żadnych problemów (i to było jeszcze gdy był inny wygląd aplikacji Truckersmp). Gdy się pobierze Truckersmp to, aby zagrać trzeba podać lokalizację gdzie chcemy zainstalować mp. Dałem na dysk D i Program Files(x86). Po instalacji na ten folder zostały dodane kolejne dwa foldery: data i licenses (tam Launchera nie ma). Jednak właściwy Launcher znajduje się w AppData i właśnie w trucksbooku, gdy tam wchodzę to są pliki innych programów, lecz akurat Launcher Truckersmp znika. Nawet próbowałem rozwiązać to sytuację przenosząc Launchera na bodajże dokumenty albo Program Files, lecz mimo to Trucksbook nie znajduje tego pliku. (Odinstalowałem i zainstalowałem Truckersmp łącznie 3 razy i nic). Chodzi o to że po prostu gdy chce dać łatkę na MP to tam nigdzie nie mogę znaleźć tego pliku, mimo, że na normalnym eksploratorze ten plik tam widnieje.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Problem dotyczy aplikacji Trucksbook jeśli dobrze rozumiem. Czy próbowałeś kontaktować się również z zespołem pomocy technicznej tej aplikacji? Czy próbowałeś rozwiązać problem na własną ręke? Jeśli tak, napisz nam z jakich źródeł korzystałeś.

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2022 at 11:28 PM, JJay said:

Witam,

 

Problem dotyczy aplikacji Trucksbook jeśli dobrze rozumiem. Czy próbowałeś kontaktować się również z zespołem pomocy technicznej tej aplikacji? Czy próbowałeś rozwiązać problem na własną ręke? Jeśli tak, napisz nam z jakich źródeł korzystałeś.

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

Jeszcze nie kontaktowałem się z zespołe pomocy technicznej trucksbooka, lecz tak jak widzę to nie działa po aktualizacji launchera truckersmp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderaotr

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderaotr

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.