Jump to content
  • 0

Raporumdaki kişi suçlu ama ceza yemedi

Artunn

Question

Merhabalar 15 kasımda 20 tane ticket gönderdim ve bunların 8 10 tanesi (SIFIR) kamerası ile calais göbeginde park edip yakalamıştım. Çoğu birbirinin önüne kırma , kırmızıda geçip yeşil yanan yol hakkı olan tıra vurma vs vs.  Bazı adminler 0 kamerası ile yakaladıgım suçları Ticket imi kabul etmiş bazıları 0 kamerası ile yasak oldugunu söyleyip rapor gönderme cezası vermiş Daha adminlerin kurallardan haberi yok ve Video ile kanıt olup  oyuncuların huzurunu bozan kişilere ceza vermiyolar 0 kamerasıyla durup onları kaydetiğim için.

Ne şekilde kayıt aldığımın ne önemi var. Trolleyen kişiler illa 0 kamerası değilde ben araç sürerken bana vuruncamı ceza yiyicekler peki Video kaydı alamayan bilgisayarının performansı yetersiz olan arkadaşlar ne yapıcak onlara göz mü yumulacak. Çok saçma bir kural gerçekten

1.4 (Rapor sistemimizi gereksiz raporlarla, kayıt için sürekli serbest kamera (Cam 0) kullanan raporlarla veya benzer herhangi bir şeyle spam yapmak yasaktır.).

Adminler kalabalık trafiklerle ilgilenmiyor ve sizde aracınızı park edip 0 kamerası ile Trolleyen oyuncuları çekip ticket atarsanız  oyuncu degil siz ceza yiyorsunuz

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Ragиär,

Sizin de söylediğiniz gibi 1.4 kuralına göre 0 kamerasıyla bu tür şeyler yapmanıza/yapmamıza izin verilmiyor bunun sonucunda da rapor sisteminden yasaklanmak gibi cezalarla karşılaşabilirsiniz. Dediğiniz doğru, ancak oyun moderatörleri her kalabalık trafikle ilgilenemez ve açıkça buna kimsenin zamanı da yetmez. Siteden bir rapor gönderdiğinizde bununla kesin olarak ilgilenecekler ve duruma göre işlem yapacaklar veya yapmayacaklar. Kural hakkında ise, bunu yapmamıza izin verilmemesi bana göre doğru bir oyuncunun bir noktada durup, 0 (freecam) kamerasıyla insanların kural ihlali yapmasını beklemek ve onları raporlamak gerçekten kulağa saçma geliyor, bunu yapmamız için hiçbir neden yok. Ayrıca bildiğiniz gibi oyun içi rapor sisteminden video kaydı alamayan oyuncular her zaman bir rapor gönderebilirler ancak her zaman bakılamayabiliyor çünkü oraya da yığınla rapor geliyor. Ayrıyeten, raporunuzun ele alış şeklinden memnun değilseniz veya verilen kararın doğru olmadığını düşünüyorsanız Game Moderation Management kategorisine bir Feedback yani geri bildirim gönderebilirsiniz, bu noktada raporunuz tekrar değerlendirilecektir. Bu noktada söyleyeceğim başka bir şey yok.

Umarım bu bilgiler sana yardımcı olmuştur.

signature-min(1)(1).png.64f043821f8f9789c746e089ac778016.png

• 0

Merhaba,

Sorunuzun cevabını aldığınıza sevindim. Bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım.

Gelecekte başka bir sorununuz olursa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

• HaulieLove 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.