Jump to content
  • 0

yeni hesap

Guest

Question

Merhaba. Şimdiki TMP hesabımda hiç banım yok . Eğer bu hesabı silip yeni steam hesabıyla TMP üyeliği oluştursam  süresiz ban atıla bilirmi?

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @A B X A _ [ R ],

Profilini kontrol ettiğimde şu an yasaklı olduğunu görebiliyorum, bu durumda şu an yeni bir TruckersMP hesabı açıp oyuna girmen §1.2 - Ban Evading kuralını açıkça ihlal eder ve bildiğim kadarıyla sınırsız bir yasakla sonuçlanabilir. Yasaklıyken yapamayacağın şeyleri (yan hesabından oynamaya devam etmen vs.), yeni hesap oluşturarak yapman veya yapmaya çalışman da bu kuralı ihlal ediyor diye biliyorum. Asıl soruna gelince, eskiden bir yasak almadığını söyledin ancak şu an  yasaklısın ve yasak süren bitince bu ceza geçmişine eklenecek. Bu yüzden yasaklanman bittikten sonra yeni bir hesap açıp, bu hesabı silmen pek uygun olmayabilir. Söylediğin konu hakkında kurallarda net şekilde söylenmiş bir şey göremedim, bu konu hakkında en doğru ve net bilgiyi Game Moderation Management kategorisine Feedback yani bir geri bildirim göndererek öğrenebilirsin (https://truckersmp.com/feedback/create

Umarım bu bilgiler sana yardımcı olmuştur.

• 0

Merhaba,

Verilen cevap doğrultusunda sormuş olduğunuz sorunun cevabını aldınız mı?

Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

OmSaL

TruckersMP Support

• 0
Just now, A B X A _ [ R ] said:

Merhaba. @Dark Lord! Soruyu bir arkadaşım için sormuştum. Onun hiç banı olmadı şimdide temiz hesabı. Hesabını silib yeni steam üzerinden kayıt olursa süresiz ban yermi?

Bir kez daha merhaba @A B X A _ [ R ],

Söylediğin durum için hiçbir problem olmayacaktır, bunu yapabilir.

• 0

Merhaba,

Sorunuzun cevabını aldığınıza sevindim. Bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım.

Gelecekte başka bir sorununuz olursa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.