Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Anty Ruskie


Gwardi85

Recommended Posts

W zwiazku z ostatnimi wydarzeniami na wschodzie jak i wycofanie sie niektorych koncernow gier z rynku rosyjskiego i blokowanie dostepu ruskim do gier moze warto pomyslec o zablokowaniu etsmp dla ruskich :P
kazdy ma w ets z nimi problemy wiec na pewno servery by nie zbiednialy... :D a i gra by bardziej cieszyła

Link to comment
Share on other sites

W zwiazku z ostatnimi wydarzeniami na wschodzie jak i wycofanie sie niektorych koncernow gier z rynku rosyjskiego i blokowanie dostepu ruskim do gier moze warto pomyslec o zablokowaniu etsmp dla ruskich :P

kazdy ma w ets z nimi problemy wiec na pewno servery by nie zbiednialy... :D a i gra by bardziej cieszyła

Nie wiem o co chodzi z tymi ruskami. Przegrałem w mp z 20 h i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów Ba! nawet spotkałem jeżdżących lepiej od polaków. Moim zdaniem więcej problemów jest z nami. 

Link to comment
Share on other sites

I co to da? Ja tam do rusków nic nie mam. Akurat większość z nich jeździ wzorowo. Zastrzeżenia miałbym do innych narodowości chociażby do naszych zachodnich sąsiadów. No ale nieważne :) Z jakiej racji przez rządzące partie i głowy państw ktoś ma mieć ograniczony dostęp do czegokolwiek?

  • Upvote 1
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.