Jump to content

Logitech G29 nie działa force feedback


WiktorqXX

Recommended Posts

Witam, otóż mam problem z kierownicą logitech g29, w każdej grze, w której ustawie force feedback on nie działa kierownica nadal jest sztywna. Zrobiłem format komputera i zainstalowałem logitech gaming software, przed formatem również go miałem, lecz musiałem zainstalować g huba, ponieważ jedynie na nim dało się ustawić sprężynę zwrotną, tak żeby jakoś dało się grać. Tutaj przy zmianie jakiejkolwiek wartości nie przynosi to skutku.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Czy sprawdzałeś ustawienia kierownicy w zakładkach **Kontrolery** oraz ** Klawisze**?
Na początku przywróciłbym ustawienia do domyślnych oraz poszukał informacji na temat tego problemu na stronie producenta.

Dodatkowo upewnij się, że posidasz wszystkie wymagane aktualizacje, kontrolera i systemu.

 

Rozumiem, że Twój problem dotyczy G29, jednak może znajdziesz w tym wątku coś, co Ci pomoże:

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W związku z tym, że Twój wątek był nieaktywny przez 7 dni, zmuszony jestem przenieść go do Nieakwtywnych tematów. 
 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

 

Witam,
 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.