Jump to content
  • 1

Ban evading

Sozinho

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Sozinho,

Eğer bir ban itirazı oluşturduysanız ve itiraz ardından reddedildiyse bu noktada o yetkili ile konuşacak başka bir şeyiniz yoktur, çünkü itirazınız reddedilmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra Feedback yani bir geri bildirim bildirim bileti gönderebilirsiniz, kategori Game Moderation Management olmalı. Burada verilen karar son ve nihaidir ve biletinizle yüksek kıdemli/rütbeli bir personel ilgilenecektir. Bunu da yaptıktan sonra tekrar itirazınız kabul edilmediyse, ne yazık ki başka bir şansınız yok.

Eğer bir Feedback açmak istersen: https://truckersmp.com/feedback/create

Ayrıca bu konuyla ilgili bunu inceleyebilirsin: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/129

Umarım bu sana yardımcı olur.

• Upvote 2

• 0

Daha önceden de söylemiştim. Halka açık ( İnternet Kafe vb.) yerlerden girmenizi tavsiye etmem diye. Aktif banı olan varsa o internet kafede eğer sende giriş yaparsan Ban Evading'ten banlanma riskin var sende bu sebeple ban yemişsin anlattığına göre. Bu konuyla ilgili bir şey yapılabilir mi bilmiyorum. Singleplayer veya Convoy modunu oynamaya devam edebilirsin.

• Upvote 2

• 0

Merhaba @Sozinho,

Verilen cevap(lar) doğrultusunda sormuş olduğunuz sorunun cevabını aldınız mı? 

Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,

ScanvaUK

TruckersMP Support

• 0

Merhaba,

Sorunuzun cevabını aldığınıza sevindim. Bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım.

Gelecekte başka bir sorununuz olursa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.