Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

O co z tym wszystkim chodzi w TruckersMP?


Hatrix77

Recommended Posts

W sumie to powróciłem po paru latach nie grania w TruckersMP i zastanawiają mnie dwie rzeczy:

 

1) Dlaczego na tym forum jest tak pusto? Dlaczego wszystkie wątki zostały pousuwane, czy prowadzi się tutaj jakiekolwiek dyskusje?

2) Chciałem dzisiaj zgłosić 3 graczy, to co odwala się teraz w Hanowerze to jest jeszcze gorzej niż Calais. Ale, ale... 

 

image.thumb.png.397a2cc0d8a544a22b4798e3a71c6e31.png

 

Jest mi ktoś w stanie to wyjaśnić? Nie ma żadnej informacji z jakiego powodu i na jaki okres. Ani przycisku, żeby się od tego odwołać. Ot tak, mam blokadę zgłaszania innych graczy, a tymczasem na drogach pełno trolli. 

 

Mam jakieś wrażenie, że odkąd pojawiły się wewnętrzne konwoje, to ekipa TruckersMP przestała dbać o graczy. Takim zachowaniem i takimi regułami tylko odstraszacie. 

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Cześć, 

 

idąc chronologicznie zgodnie z twoimi punktami. Wydaje mi się, że aktywność na forum w pełni zależy od społeczności TruckersMP, czyli głównie graczy. Wiele osób tylko przegląda forum każdego dnia, natomiast mało kto jest aktywny. Z drugiej strony ciężko stworzyć coś, co uaktywni wszystkich graczy. Myślę też, że spora część młodych graczy po prostu nie interesuje się tym, co dla "weteranów" jest ciekawe - czyli przeglądanie forów, udział w dyskusjach etc. Takie moje zdanie. 

 

Co do twojej blokady, nałożona po zgłoszeniu przez report system. W związku z aktywnym banem masz zapewne zablokowany system zgłoszeń. Oto powód: 

Quote

Reason: Incorrect Way, Reckless Driving - https://youtu.be/pAY3gF_vToM

 

Aktywny ban mija po 12 miesiącach. Twoja kara została nałożona 16 stycznia

 

A co do aktywności ekipy TruckersMP, to osobiście nie mam się do czego przyczepić. Dodają wiele ciekawych nowości, chociażby busy czy nadchodzący tajemniczy event. 

  • Thanks 1
  • Haha 1

TruckersMP Driver & Patron

Author of DBus Line Creator 

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2022 at 6:21 PM, Hatrix77 said:

W sumie to powróciłem po paru latach nie grania w TruckersMP i zastanawiają mnie dwie rzeczy:

 

1) Dlaczego na tym forum jest tak pusto? Dlaczego wszystkie wątki zostały pousuwane, czy prowadzi się tutaj jakiekolwiek dyskusje?

2) Chciałem dzisiaj zgłosić 3 graczy, to co odwala się teraz w Hanowerze to jest jeszcze gorzej niż Calais. Ale, ale... 

 

image.thumb.png.397a2cc0d8a544a22b4798e3a71c6e31.png

 

Jest mi ktoś w stanie to wyjaśnić? Nie ma żadnej informacji z jakiego powodu i na jaki okres. Ani przycisku, żeby się od tego odwołać. Ot tak, mam blokadę zgłaszania innych graczy, a tymczasem na drogach pełno trolli. 

 

Mam jakieś wrażenie, że odkąd pojawiły się wewnętrzne konwoje, to ekipa TruckersMP przestała dbać o graczy. Takim zachowaniem i takimi regułami tylko odstraszacie. 

Juz wyjaśniam, ktoś sie postarał by Twoje dowody w sprawie innych graczy znikły ! 
Zapewne ktoś otrzymał perma z twojego filmu, "gracz X " napisał do yt / twitch lub innego źródła twojego materiału, oni ten materiał skasowali, następnie napisał do tmp o unbana , tobie dali bana na reportowanie graczy za celowe usuwanie dowodów!

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BTS] Duch said:

Juz wyjaśniam, ktoś sie postarał by Twoje dowody w sprawie innych graczy znikły ! 
Zapewne ktoś otrzymał perma z twojego filmu, "gracz X " napisał do yt / twitch lub innego źródła twojego materiału, oni ten materiał skasowali, następnie napisał do tmp o unbana , tobie dali bana na reportowanie graczy za celowe usuwanie dowodów!

 

 

A w tej bajce były smoki i lawendowe wzgórza.

 

Tak na serio i w skrócie, 

możesz takie coś otrzymać za naruszenie zasady:

 

§1.4 - Zgłaszanie użytkowników

  • Jakiekolwiek naruszenie poniższych zasad może skutkować 30-dniowym banem w systemie raportowania za pierwsze przewinienie, oraz permanentnym banem za drugie przewinienie, a także doprowadzi do odrzucenia Twojego raportu.
  • Dowody, wykorzystane w zgłoszeniu nie mogą być starsze niż 14 dni, od momentu zdarzenia.
  • Dowody, które nam dostarczysz, muszą być dostępne przez okres trwania bana plus trzydzieści dni. Dowody dla stałych banów muszą być dostępne już na zawsze.
  • Zgłoszenia z powodów wymienionych w pkt. §2 muszą zawierać dowody w postaci nagrań. Dowody o długości przekraczającej 2 minuty muszą posiadać znacznik czasu dołączony do zgłoszenia.
  • Dowody przedstawione w zgłoszeniu nie powinny być modyfikowane (przycinane, retuszowane lub zamazywane) w sposób, który wpływa na kontekst naruszenia. Filmy wideo mogą być przycinane tylko w czasie.Załączone dowody mogą być wysyłane tylko do stron internetowych, które umożliwiają wyświetlenie dowodu na nich samych. Dowody, które wymagają pobrania lub weryfikacji, nie będą akceptowane.
  • Dowody nieodpowiedniego użycia języka, jakiegokolwiek podszywania się oraz nieodpowiednich treści, w czacie tekstowym muszą pokazywać otwarty cały czat.
  • Dowody zawierające obraźliwe określenia od zgłaszającego nie będą akceptowane oraz mogą skutkować zbanowaniem zgłaszającego za używanie nieodpowiedniego języka, zależnie od dotkliwości.
  • Przypadki unikania bana nie mogą być zgłaszane do TruckersMP Teamu, takie naruszenia są obsługiwane w ramach procesów wewnętrznych.
  • Nie możesz zgłaszać graczy z dowodami, które nie zostały nagrane przez Ciebie w grze.
  • Spamowanie naszego systemu raportów bezużytecznymi zgłoszeniami, wysyłanie wielokrotnie zgłoszeń używając kamery "freecam" (Kamera 0) do nagrywania lub inne podobne rzeczy nie są dozwolone.
  • Nie jest dozwolone ponowne zgłoszanie tego samego użytkownika ponownie, jeśli zgłoszenie przeciwko niemu zostało odrzucone. Skarga musi być skierowana do działu Game Moderation Management poprzez system "feedback".
  • Zgłaszanie członków TruckersMP musi odbywać się poprzez system "feedback".
  • Aby zapoznać się z podstawowymi wskazówkami dotyczącymi zgłaszania, zapoznaj się z tym artykułem.

cyt. regulamin TruckersMP

 

Jeśli coś tutaj z tych podpunktów naruszysz możesz zostać właśnie tak ukarany w systemie reportów. Możesz napisać feedback na stronie TruckersMP tutaj: http://truckersmp.com/feedback (kategoria: Game Management Moderation) i Ci odpowiedzą za co konkretnie zostałeś zbanowany w systemie reportów. Sobie przed tym też obejrzyj swoje reporty i porównaj do tych punktów czy jakiegoś nie złamałeś to może sam sobie odpowiesz za co zostałeś zbanowany. 

 

 

 

 

 

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [BTS] Duch said:

Juz wyjaśniam, ktoś sie postarał by Twoje dowody w sprawie innych graczy znikły ! 
Zapewne ktoś otrzymał perma z twojego filmu, "gracz X " napisał do yt / twitch lub innego źródła twojego materiału, oni ten materiał skasowali, następnie napisał do tmp o unbana , tobie dali bana na reportowanie graczy za celowe usuwanie dowodów!

1 hour ago, [C-S] Shadii. said:

 

 

A w tej bajce były smoki i lawendowe wzgórza.

 

Tak na serio i w skrócie, 

możesz takie coś otrzymać za naruszenie zasady:

 

§1.4 - Zgłaszanie użytkowników

  • Jakiekolwiek naruszenie poniższych zasad może skutkować 30-dniowym banem w systemie raportowania za pierwsze przewinienie, oraz permanentnym banem za drugie przewinienie, a także doprowadzi do odrzucenia Twojego raportu.
  • Dowody, wykorzystane w zgłoszeniu nie mogą być starsze niż 14 dni, od momentu zdarzenia.
  • Dowody, które nam dostarczysz, muszą być dostępne przez okres trwania bana plus trzydzieści dni. Dowody dla stałych banów muszą być dostępne już na zawsze.
  • Zgłoszenia z powodów wymienionych w pkt. §2 muszą zawierać dowody w postaci nagrań. Dowody o długości przekraczającej 2 minuty muszą posiadać znacznik czasu dołączony do zgłoszenia.
  • Dowody przedstawione w zgłoszeniu nie powinny być modyfikowane (przycinane, retuszowane lub zamazywane) w sposób, który wpływa na kontekst naruszenia. Filmy wideo mogą być przycinane tylko w czasie.Załączone dowody mogą być wysyłane tylko do stron internetowych, które umożliwiają wyświetlenie dowodu na nich samych. Dowody, które wymagają pobrania lub weryfikacji, nie będą akceptowane.
  • Dowody nieodpowiedniego użycia języka, jakiegokolwiek podszywania się oraz nieodpowiednich treści, w czacie tekstowym muszą pokazywać otwarty cały czat.
  • Dowody zawierające obraźliwe określenia od zgłaszającego nie będą akceptowane oraz mogą skutkować zbanowaniem zgłaszającego za używanie nieodpowiedniego języka, zależnie od dotkliwości.
  • Przypadki unikania bana nie mogą być zgłaszane do TruckersMP Teamu, takie naruszenia są obsługiwane w ramach procesów wewnętrznych.
  • Nie możesz zgłaszać graczy z dowodami, które nie zostały nagrane przez Ciebie w grze.
  • Spamowanie naszego systemu raportów bezużytecznymi zgłoszeniami, wysyłanie wielokrotnie zgłoszeń używając kamery "freecam" (Kamera 0) do nagrywania lub inne podobne rzeczy nie są dozwolone.
  • Nie jest dozwolone ponowne zgłoszanie tego samego użytkownika ponownie, jeśli zgłoszenie przeciwko niemu zostało odrzucone. Skarga musi być skierowana do działu Game Moderation Management poprzez system "feedback".
  • Zgłaszanie członków TruckersMP musi odbywać się poprzez system "feedback".
  • Aby zapoznać się z podstawowymi wskazówkami dotyczącymi zgłaszania, zapoznaj się z tym artykułem.

cyt. regulamin TruckersMP

 

Jeśli coś tutaj z tych podpunktów naruszysz możesz zostać właśnie tak ukarany w systemie reportów. Możesz napisać feedback na stronie TruckersMP tutaj: http://truckersmp.com/feedback (kategoria: Game Management Moderation) i Ci odpowiedzą za co konkretnie zostałeś zbanowany w systemie reportów. Sobie przed tym też obejrzyj swoje reporty i porównaj do tych punktów czy jakiegoś nie złamałeś to może sam sobie odpowiesz za co zostałeś zbanowany. 

 

 

 

 

 


Tak sie składa że akurat przez takie cos przechodziłem osobiście, pomimo że w Turcji gra kosztuje tyle co jedno najtańsze piwko,  znajdują  sie tam gracze co wolą napisac tu i tu i unban gwarantowany. (materiał z ets2 został skasowany na twitch oraz YT)  pozdrawiam gracza zum zum (znajdziecie jego kilka kont z premem) a mimo to gracz nadal jeździ 

Z drugiej strony to ciekawy temat, bo administracja już nie raz informowała że nasze materiały są przechowywane również na ich serwerach, to jak to jest? niby robią kopie i mimo tego w przypadku skasowania materiału przez osoby trzecie,  najgorzej na tym wychodzi właśnie osoba zgłaszająca? 
To może lepiej nie wysyłać tych reportów, i niech sama administracja zacznie być bardziej aktywna i robić to za graczy? :troll:
Tak wiemy jest bajka "Admin tez człowiek" ale czy admin jak mu ktoś usunie materiał jest ukarany? 

 



 

  • Haha 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.