Jump to content

Następny przystanek... TruckersMP


play5tiko
 Share

Recommended Posts

the-next-stop-is-truckersmp.1657447524.p

 

Bus_Release_Banner.png

 

Hej wszyscy!

 

Od momentu, gdy pierwszy raz wspomnieliśmy o wprowadzeniu autobusów do TruckersMP, pomysł cieszył się wielką ekscytacją ze strony społeczności jak i naszego zespołu. Minął już jakiś czas, ale cały czas ciężko pracowaliśmy wraz z naszym nowym partnerem DBus World, aby autobusy na serwerach TruckersMP stały się rzeczywistością.

A więc możemy ogłosić z wielką przyjemnością, że od teraz możecie jeździć autobusami w TruckersMP i grać w zupełnie nowy sposób! DBus World był wcześniej dostępny do użytku w trybie dla jednego gracza, jednakże teraz możecie wczuć się i doświadczyć ich modyfikację wraz z innymi graczami w naszym środowisku multiplayer.

 

W TruckersMP naszym celem jest dostarczanie udoskonalonych i dokończonych produktów dla użytkowników. Dlatego, cały ten projekt od zawsze był czymś więcej niż dodanie nowego modelu pojazdu do gry. Będziemy dodawać rewolucyjne i nigdzie wcześniej niewidziane funkcje. Mamy nadzieję, że wzbogaci to wasze doświadczenia.

 

Na co więc czekamy? Zobaczmy, co zostało dodane! 


GIF3.gif

 


 

Zupełnie nowy sposób grania w TruckersMP

 

Jedną z najbardziej zauważalnych zmian jest dodanie Bolloré Bluebus do naszych serwerów, co niektórzy mogli już wcześniej zauważyć. Jak wspomniano wcześniej w Maju, to będzie jedyny autobus jak na razie, gdyż chcemy oferować najlepszą możliwą wydajność bez problemów powodowanych przez wielkość plików i animacje. Wraz z tym, na serwerach TruckersMP dodaliśmy wsparcie do klienta DBus World, który jest kluczową częścią tego dodatku.

 

Wrażenie gracza będzie dalej wzmacniane przez nasz customowy system pasażerów, który pozwala pasażerom AI wchodzić do twojego autobusu. Ci pasażerowie będą czekać na przystankach autobusowych wzdłuż trasy, którą jedziesz i mogą zostać wysadzeni na końcu. Aby pasażerowie mogli wsiąść do autobusu, musisz zatrzymać się w wyznaczonej strefie i stosować się do instrukcji na ekranie.

 

GIF4.gif


Aby zapewnić realistyczną i imersyjną rozgrywkę, obecne i kolejne przystanki autobusowe są zapowiadywane dźwiękowo w grze! Dodatkowo wszystkie przystanki są zlokalizowane w strefie bez kolizji, więc nie napotkacie żadnych problemów w zatłoczonych lokacjach. Będziecie mogli jeździć z i do wielu miast, co oznacza, że możliwości są nieskończone, a w przyszłości chcemy je rozszerzać!

 A więc jak to działa?
Dzięki naszemu partnerstwu z DBus World system autobusów w TruckersMP działa wraz z klientem DBus World. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zaoferować graczom najlepszą rozgrywkę w ten sposób. Wybór linii obsługiwany jest przez klienta, podczas gdy reszta w grze. Możesz dowiedzieć się więcej nt. jak zainstalować i używać DBus World wraz z TruckersMP czytając nasz dedykowany artykuł, który możesz znaleźć, klikając tu. Pomocna może okazać się również znajdująca się tam lista często zadawanych pytań.

 

Standardowo, znajdziecie ogromny wybór linii wcześniej przygotowanych przez nasz zespół. Na pewno będzie to wspaniała jazda, z trasami różniącymi się wieloma krajami i terenami w ETS2. Ponadto będziecie mogli tworzyć własne linie jako cześć DBus World!. Proces ten jest dosyć prosty, gdyż zebraliśmy większość informacji, które musisz wiedzieć, wraz z wyjaśnieniem krok po kroku. Więcej na temat tworzenia własnych linii tutaj.

 GIF1.gif


Mamy nadzieje, że jesteście tak samo podekscytowani tym dodatkiem do TruckersMP jak my! Był to długi czas prac i wspaniale będzie zobaczyć graczy jeżdżących po drogach, używając tego nowego systemu. Dziękujemy za przeczytanie bloga i mamy nadzieje, że ta nowa funkcja dostarczy wam wiele radości!

 

-TruckersMP Team

                                                                                 banner

Link to comment
Share on other sites

  • James locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.