Jump to content
  • 0

oyun girişinde banlı görünüyorum fakat truckersmp de ban görünmüyor


[TR] ÇINLER [TR]
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Merhaba,

 

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

 

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

 

Saygılarımla,

OmSaL

TruckersMP Trial Support

 

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba,

 

Gördüğüm gibi, TruckersMP profiliniz yasaklı görünmüyor. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey bir Destek Bileti oluşturmak olacaktır, lütfen https://truckersmp.com/support/ticket/create bu bağlantıdan bir destek bileti oluşturun ve ''Account Issues'' kategorisini seçin, ardından yaşadığınız problemi tıpkı burada anlattığınız gibi anlatın ve gerekli olan tüm bölümleri doğru bir şekilde doldurmayı unutmayın. Ardından bir destek yetkilisi sizinle mümkün olan en kısa zamanda iletişime geçecek ve problemi en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.

 

Umarım bu bilgiler sana yardımcı olur.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Selam, önceki konunuzda da size belirttiğim gibi bu konuda bir destek talebi açmanız gerekiyor.

https://truckersmp.com/support/ticket/create
Kategoriyi 'Account Issues' olarak, isterseniz dili de Türkçe olarak seçip probleminizi detaylı bir şekilde açıklayın. Oyunda aldığınız hata mesajını da eklemenizi tavsiye ederim.

Eğer destek talebi açtıysanız ve çözümlenmediyse buradan kategoriyi Game Moderation Management olarak seçerek yine aynı şekilde probleminizi detaylı şekilde açıklayıp, destek talebinden sonra sorunun hala devam ettiğini belirterek yönetim ekibine bir talep oluşturabilirsiniz. Onlar konuyu çözecektir, çözemese bile gerekli yere iletecektir.

Kind Regards,

Naklov.

TruckersMP Report Moderator

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Merhaba @[TR] ÇINLER [TR],

 

Konunuz tekrardan 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda ve bu yüzden konunuzu direkt olarak Çözülemeyen Konulara taşımak zorundayım.


Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.