Jump to content

Başka Ülke Oyuncuları

Shadel

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere sormak istediğim ve merak ettiğim bir konu var.Oyunda birçok ülkeden katılımcı bulunuyor bazıları yüksek ping,kasma ve donma ile oyuna devam ediyor.Bunların yanında dikkatsiz süren trolleyen ve sinir bozan oyuncularda elbette bulunuyor her oyunda,toplulukta olan şeylerden biridir bu özellikler.

Size sorum kısaca şöyledir;

- Davranışlarından ve oyunda yaptıkları hareketler yüzünden hoşunuza gitmeyen bir ülke(topluluk)varmı?

Şahsen ben bütün ülkerin iyi ve acemi oyuncuları olduğuna inanıyorum.Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Kendi düşünceleriniz ve eklemek istediklerinizi lütfen yorum olarak ekleyin ve tartışalım.

Saygılarımla iyi günleriniz olsun.

Shadel

2025704570_role_Add-OnTeam2.jpg   

Youtube | Steam | TruckersMP 

Discord = Shadel#0001

1 hour ago, Sneezy said:

Merhaba,

Bunu aslında herhangi bir ülkeyle kıyaslamamak gerek çünkü bu her kesimde bulunan sorumsuz oyunculardan dolayı oluşmaktadır.

Saygılarımla,

Sneezy

Elbette,her toplumun kendine göre iyi ve acemi oyuncusu oluyor.

Discord = Shadel#0001

Bütün ülkelerden troll ve acemi sürücüleri var ama maalesef banlanan oyunculara bakarsak yada troll oranının daha fazla görüldüğü ülkeye bakarsak bence türkler maalesef bu konuda daha fazla olduğunu düşünüyorum.

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

Just now, !drkYVZ said:

Bütün ülkelerden troll ve acemi sürücüleri var ama maalesef banlanan oyunculara bakarsak yada troll oranının daha fazla görüldüğü ülkeye bakarsak bence türkler maalesef bu konuda daha fazla olduğunu düşünüyorum.

Merhaba

Ne yazık ki size katılıyorum.Türk toplumunun birçoğu (istisnai oyuncular zaten davranışları konuşması ve kuralları bilmeleriyle belli oluyor)bu konuda pek diyeceğim yok. Birçok Türk oyuncu sabırsız ve tehlikeli işlerden zevk alıyor. Oyuna başladığı günden itibaren makas atmayı bir beceri ve ustalık gördüğünü düşünüyorum ki bu haraketlere girişiyorlar. Doğal olarak yasaklanıyorlar.Bunun yanı sıra kendini haklı görerek "Benim Suçum yok ben birşey yapmadım" tarzı komik cümleler kuruluyor. Maalesef oyuna yeni katılan oyuncular bunları sergiliyor. Aslında bütün dünya oyuncularında olan bu özellik Türk toplumunda ağır basan durumlar birisi. 

Görüş ve düşünceleriniz için teşekkürler 

İyi Günler. 

Saygılarımla 

Shadel

• Upvote 1

Discord = Shadel#0001

2 hours ago, Shadel said:

Merhaba

Ne yazık ki size katılıyorum.Türk toplumunun birçoğu (istisnai oyuncular zaten davranışları konuşması ve kuralları bilmeleriyle belli oluyor)bu konuda pek diyeceğim yok. Birçok Türk oyuncu sabırsız ve tehlikeli işlerden zevk alıyor. Oyuna başladığı günden itibaren makas atmayı bir beceri ve ustalık gördüğünü düşünüyorum ki bu haraketlere girişiyorlar. Doğal olarak yasaklanıyorlar.Bunun yanı sıra kendini haklı görerek "Benim Suçum yok ben birşey yapmadım" tarzı komik cümleler kuruluyor. Maalesef oyuna yeni katılan oyuncular bunları sergiliyor. Aslında bütün dünya oyuncularında olan bu özellik Türk toplumunda ağır basan durumlar birisi. 

Görüş ve düşünceleriniz için teşekkürler 

İyi Günler. 

Saygılarımla 

Shadel

Demek istediğimi tam olarak açılayabilmişsiniz teşekkürler.

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

• 3 weeks later...

Merhaba,

Konu on dört (14) günden daha fazla in-aktif olduğu için, konuyu kilitleyip Arşiv kısmına taşıyacağım.

Bu prosedürler, forumu organize etmek ve düzenli bir hale getirmek için uygulanmaktadır.

Anlayışınız için teşekkürler!

Saygılarımla,
DatSpeed
TruckersMP Game Moderator + Community Moderator

// Locked and Moved to "Arşiv"

• Upvote 1

LanguagesTR / EN

-> Rules | Feedback | Report System | Ban Appeal <-

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.