Jump to content
  • 1

oyun girişinde banlı görünüyorum fakat truckersmp de ban görünmüyor

[TR] ÇINLER [TR]

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Hesabınızda herhangi bir yasaklama bulunmuyor. Steam hesabınızı kontrol ettiğimde en son 12 Mayıs 2020 tarihinde ETS 2 oynanmış. Oyuna bu konuyu açtığınız TruckersMP hesabınız ile giriş yapmaya çalıştığınızdan emin misiniz?

Oyuna giriş yaparken kullandığınız E-Posta adresinizi kontrol etmenizi öneririm. Ayrıca eğer aktif yasağı olan farklı bir hesabınızın bulunması söz konusuysa, bunun TruckersMP kurallarına göre yasak olduğunu belirtmek isterim.

Spoiler

§1.2 - Yasaklanma İhlali - SÜRESİZ YASAKLAMA

Farklı bir hesap kullanarak ya da yaratarak mevcut durumda sahip olduğunuz geçici ya da sınırsız yasağınızı aşmaya çalışmak, aktif halde olan bir yasağa sahip iken başka bir hesap aracılığı ile sunucularımızda oynamak kurallar gereği yasaktır. Ayrıca, yasaktan çıkabilmek için ban kanıtını kaldırmaya çalışmak da bu kural dahilinde yasaktır. Yasaktan kaçındığınız, herhangi bir kanıt aracılığı ile ortaya çıkması halinde, takımımız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasaktan kaçınma kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı açıklanmaz.

Kurallar: https://truckersmp.com/kb/742

Eğer böyle bir durum söz konusu değilse daha fazla bilgi alabilmek için bir destek talebi oluşturabilirsiniz:
https://truckersmp.com/support/ticket/create

Kategoriyi 'Account Issues' olarak, isterseniz dili de Türkçe olarak seçip probleminizi detaylı bir şekilde açıklayın. Bu konuya eklediğiniz fotoğrafı da destek talebinize eklemenizi tavsiye ederim.

Kind Regards,

Naklov.

TruckersMP Retired Team Member

• 0
3 hours ago, hllcn64 said:

hayır alamadım ve hala daha banlı görünüyorum lütfen yardımcı olun başka bi hesabım yok ve hatta tek bilgisayar kullanıyorum bu bilgisayardan hiç başka hesaba girilmedi 

Yukarıdaki mesajımda belirttiğim gibi bir destek talebi oluşturabilirsiniz.

5 hours ago, Naklov. said:

Eğer böyle bir durum söz konusu değilse daha fazla bilgi alabilmek için bir destek talebi oluşturabilirsiniz:
https://truckersmp.com/support/ticket/create

Kategoriyi 'Account Issues' olarak, isterseniz dili de Türkçe olarak seçip probleminizi detaylı bir şekilde açıklayın. Bu konuya eklediğiniz fotoğrafı da destek talebinize eklemenizi tavsiye ederim.

Kind Regards,

Naklov.

TruckersMP Retired Team Member

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Saygılarımla,
Cute Fast
TruckersMP - Support

truckersmp-logo-sm.png

----------
v5UcIVb.pngZZdd5tf.png

Languages/Diller: 1f1f9-1f1f7.png  (primary) /   1f1fa-1f1f8.png 1f1e9-1f1ea.png

Support - Appeal - TruckersMP Rules - Feedback - Report

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.