Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

jaka jest najszybsza ciezarowka ?


Recommended Posts

Witam @LoadingSPZ,

 

W pierwszej kolejności chciałbym przywitać Cię na naszym forum. Aktualnie znajdujesz się w Polskiej części forum w sekcji Pomoc.

Jeśli masz wątpliwości lub problem z grą możesz śmiało utworzyć tutaj wątek opisując swój problem, czy zadając pytanie, na które nasz zespół jak i uzytkownicy postaramy się odpowiedzieć.

 

Odnosząc się do Twojego pytania, jeśli mówimy o serwerach TruckersMP to moim zdaniem nie jesteśmy w stanie mówić tutaj o najszybszej ciężarówce.

Stworzyliśmy nową konfigurację serwerów TruckersMP. Co to oznacza? Oznacza to, że użytkownicy są w stanie poruszać się na naszych serwerach z prędkością 110km/h lub 68 mph w zależności na jakim serwerze aktualnie się znajdują.

 

Wszelkie informacje na temat zmian, o których wspominam znajdzieszw tym miejscu: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/593

Chciałbym również dodać, że Twoj wątek został przeniesiony z głównej cześci forum z uwagi na język, w którym stworzyłeś wątek.

 

Czy masz jeszcze jakieś pytania? Czy jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią uzyskaną powyżej?

Czekam na informacje!

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator Trainee

 

// Przenoszę do Pomoc

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,
 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator Trainee

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych


 

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator
 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

  • Upvote 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.