Jump to content
  • 0

Oyuna giriş yapamıyorum

[Yükselen] Cioman

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam

Güncellemeler arasında böyle sorunlar görülebiliyor. Mevcut kayıt dosyanızda herhangi bir mod bulunuyorsa buna sebep olmuş olabilir. Aynı zamanda dosyada herhangi bir değişiklik yapmışsanız da bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunun en kolay çözümü yeni bir kayıt dosyası oluşturarak oyuna yeniden giriş yapmaktır. Bu şekilde üzgünüm ki kayıt dosyanız kaybolacaktır. 

• 0

Merhaba @[Yükselen] Cioman,

Probleminize/sorunuza yukarıda verilen cevap(lar) doğrultusunda ihtiyacınız olan cevabı alabildiniz mi?

Forum üzerindeki konu düzeni için bunu bize bildirmeniz önemlidir.
Sizden bir cevap bekliyorum!

//Ek not: Konu, Help bölümünden Yardım/Destek bölümüne taşındı.

Kind regards,

Snap Dragon

TruckersMP — GML | Game Moderator Leader

GökBörü VTC — COO | Chief Operating Officer

CHub (Drivers Hub) — PM | Project Manager

339458068_role_Translator(1).png.1c7213d of the Year 2019

• 0

Giriş yapmaya çalıştığın profilde ProMods kullanıyor musun?

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhaba @[Yükselen] Ciomansteam üzerinden özellikler kısmından yerel dosyaları doğrulamayı deneyin sonra progdam dosyaları/steam/steamapps/common/ euro truck simator 2 dosyasını silip sonra tekrardan yüklemeyi deneyin ve yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. bu genelde kullandığnız modlardan dolayı kaynaklanabilir kullandığnız modlar eski sürüme ait ise onları silmeyi deneyin. 

Saygılar! Iyi günler

Signore Luca

• 0

Sürüm 1.44 ile beraber save sorunları kaçınılmaz oluyor. bunun sebebi; oyuna yüklemiş olduğunuz local veya normal modlar, ses modu, profil içerisinde yapmış olduğunuz abartılı para ve level hilesi, profil içerisinde uygulamış olduğunuz "Save Edit" vs...

Bizzat yaşadığım ve arkadaşlarımında yaşadığı sorunu ben şu yöntemler ile çözdüm;

- 1.44 sürümünde yeni bir profil oluşturmak, ve o profil üzerinden oyuna giriş yapmak.
- Steam üzerinden oyun dosya bütünlüğünü doğrulamak.
- Save içerisinde ve oyun dosyalarının içerisinde bulunan
"Local" modaları silmek.
- Oyun dosyası içinde bulunan "eurotruck2x64.exe" setup'ını değiştirmek.
(https://sharemods.com/a8pgoyo9abok/ETS2_Local_Mod_Bypass__1.44.1.5_.rar.html --> Bu link üzerinden gerekli setup'ı indirebilirsin)
- Oyunu 1 kez 32 bit ile başlatmak.
-
"Local" ses modunu kaldırmak veya güncel sürümü yüklemek.
- Belgerlerde bulunan Euro Truck Simulator 2 klasöründen
"game.crash" dosyasını silmek.

Bu yöntemler kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber, hepsini denemeni tavsiye ederim. Bu yöntemlerden hiçbiri işe yaramaz ise oyunu silip tekrar yüklemek son çare olarak denenebilir.
Umarım yöntemler işe yarar.

İçtenlikle,
Aras.

• 0

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim,bu konuyu çözülmüş konulara taşıyacağım. Gelecekte başka bir sorununuz olursa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.   

Saygılarımla,  

Nightmaree.   

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.