Jump to content

Zmiany w 0.1.5 R4


Alask

Recommended Posts

ETS2 zawiera mnóstwo fikcji, które dyskwalifikują ostatecznie tę grę do postrzegania ją jako real. Naprawdę, znajdzie się mnóstwo przykładów tego. Ale powiedź to osobie, które jest stricte zapatrzona w jeden, jedyny, niepodważalny argument...

 

No i co zrobisz, nic nie zrobisz trzeba z tym żyć. Normalni pozostaną normalnymi, idioci idiotami - Tych pierwszych się szanuje, tych drugich nagrywa i zgłasza w odpowiednim dziale MP. Kompromis tego kagańca i tak jest dużo lepszą opcją niż pozbycie się go całkowite, to już pisałem wcześniej. Czas zweryfikuje jak to dalej z tym będzie.

Link to comment
Share on other sites

Ymca7, żałosny to jesteś ty, wciskając wszystkim swoją lekture i zmiane decyzji.

Gdybyś był normalny, poszedłbyś na EU2 i jeździłbyś swoje wymarzone 120km/h.

Wypowiadać się z idiotami już nie mam zamiaru, więc zakańczam z tobą rozmowę. :)

 

Co do multi to nie rozumiem po co te zmiany ograniczników, skoro istnieje drugi serwer gdzie można się naszaleć do woli.

Takie zmiany są może i dobre ale patrząc na obecne statystyki to:

 

statystyki sprzed 10 minut:

tylko 1/5 (4500k graczy obecnie grających w ETS2) wybiera multiplayer a reszta gra na singleplayer

 

Przez takie wymuszone zmiany bo przecież nie było na ten temat dyskusji, sporo graczy odejdzie bo jak to wyżej inni piszą, chcą grać jak najbardziej realnie jeźdżąc realne 90km/h, w tym ja i już coraz bardziej mam na ten cały multiplayer  wy....ne i powiem szczerze, że dobrze się z tym czuje.

 

ps. Nie wiem czemu, niektórzy boją się powiedzieć prawdy ale każdy widzi jak jest.

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

ale macie problemy. 120w ets to nie tak dużo ale też i nie mało. Kto potrafi myśleć to i jadąc 150 nie zrobi dymu. A jak już dobrze wiemy toi przy 90 gracze potrafią się wpierd. lić w inny pojazd. Przeżywacie to jak by gra miałą ulec destrukcji bo ktoś pojedzie szybciej lub wolniej.
Ktoś zaraz wyskoczy że to nie nfs? Oczywiście że nie bo nfs to wyścigi a w ETS nikt się nie ściga więc zmiana prędkości zmieni tylko jedno, to że szybciej pokonamy trasę ale wszyscy a nie tylko jedna osoba.
jak to się mówi "polaczek cebulaczek" jeszcze zmiany nie ma a wy już jęczycie bo źle bo tamto bo sramto. niech ustawią 10km/h i po problemie nie będzie ani nfs ani wypadków.

poczekamy pojeździmy i się przekonamy czy będzie taka tragedia
A jak ni to niech zrobią jeden serwer bez kagańca i kto chce to sobie go w opcjach włączy a kto nie chce to go wyłączy. I po problemie administracja z płaczkami nie będzie się użerała

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.