Jump to content

Zmiany w 0.1.5 R4


Alask

Recommended Posts

logohd.png

 

Drodzy gracze,

zbliża się nowa aktualizacja. Zawierać ona będzie następujące zmiany:
 

  • Naprawiono błąd synchronizacji dźwięku
  • Zmieniono wygląd okna logowania
  • Dodano "Multiplayer" do intra.
  • Ogranicznik prędkości w miastach ustawiono na 70km/h, poza miastami 120km/h.*
  • T.B.A.

 

*Zmiana eksperymentalna.

 

Szerokiej drogi!
Alask, Community Manager

 

  • Upvote 12
Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej ustawić ograniczenie zgodnie z ograniczeniami na drogach + 10 km/h?

 

np: w mieście mamy 50 km/h i ustawić na 60 km/h, tam gdzie ograniczenie jest do 70 km/h ustawić na 80 km/h, ograniczenie do 90 km/h ustawić na 100 km/h, itd itp :)

  • Upvote 1

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

aieq może i byłoby to bardzo dobrym pomysłem, ale chyba trudnym do zrealizowania. Chyba, że można by było się sugerować (jakoś wyłuskać z kodu gry) ograniczeniem dla ciężarówek i na podstawie tego ograniczenia ustalać ogranicznik prędkości. Na tą chwilę myślę, że deweloperzy chcą sprawdzić jak się sprawdzi ten system, który proponują.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ograniczenie za miastem 90 w miastach 50 i bedzie git a nie 120

 

Skończ już, bo się ośmieszasz. Najlepsze obecnie rozwiązanie... Proszę nie słuchać już tych wywodów jak powyżej i zapraszam do lektury mojego pierwszego od wielu miesięcy postu, który wyczerpuje wystarczająco kwestię kagańca: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/10201-wersja-015-r2-została-wydana/?p=73454

 

Po wprowadzeniu tej opcji, mam nadzieję, że temat ogranicznika zejdzie i zarówno strona, która jest przeciw ustąpi, jak i Ci, co są za. Bo zachowujecie się jak stado idiotów, przepychając się o to czy 120 czy 110 czy 90. A może 50? To jest dokładnie taka sama bzdura jak obecna nowa nowelizacja w KK, gdzie za przekroczenie o 50 km/h prędkości straci się prawo jazdy. Ten sam poziom kloaki, który wprowadza obecny rząd. Krytykujecie jak to jest w Polsce źle, bo jest nie ma co ukrywać, a sami nie zmierzacie nic ku temu, aby było lepiej. Zamiast kłócenia się i narzekania czy 90km/h czy 120, weźcie się za robotę prawdziwą, bo czas zmienić kraj, a nie głupie ustawienie w grze.

 

Pzdr.

  • Upvote 2

"Nazywanie kogoś idiotą to nie obelga, lecz diagnoza..."

Link to comment
Share on other sites

Nie zmusisz nikogo do milczenia na temat ogranicznika bo każdy ma swoje zdanie na ten temat i prawo do wypowiedzi.

A według mnie 120 to zbyt duża prędkość i będą z tego nieprzyjemności na rozjazdach/ślimakach.

Ciężarówki nie są samochodami, żeby mogły jeździć 120km/h i nie rozumiem po co tak duża prędkość?!

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Nie zmusisz nikogo do milczenia na temat ogranicznika bo każdy ma swoje zdanie na ten temat i prawo do wypowiedzi.

A według mnie 120 to zbyt duża prędkość i będą z tego nieprzyjemności na rozjazdach/ślimakach.

Ciężarówki nie są samochodami, żeby mogły jeździć 120km/h i nie rozumiem po co tak duża prędkość?!

 

Po to żeby wprowadzić kompromis między graczami którzy "Lubią sobie pozapierdalać" a między tymi którzy jeżdżą normalnie. Niektórzy traktujący grę jako typowy symulator będą jeździć z zasadami, dla tych casualowo wbijających do gry ogranicznika nie ma. Osobiście sądzę że lepsze jest takie rozwiązanie niż całkowite zdjęcie ogranicznika czego wiele osób nie chciało (W tym ja). Nie zapominajmy zaś że ETS chcąc nie chcąc jest TYLKO GRĄ! Nie każdy będzie traktował ją poważnie, miedzy innymi dla tego typu ludzi są opcje bezpośrednio w grze pokroju kagańca czy automatycznej prostej skrzyni biegów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym aby zostały dodane Mandaty dla gracza który spowoduje wypadek na innym graczu, wiem że może to nie są wielkie sumy za taki mandat lecz lepsze to niż nic, bo gdy ktoś w nas wjedzie czy to przypadkowo czy na umyślnie lecz poniesie za to karę może nauczy się jeździć na spokojnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie zmusisz nikogo do milczenia na temat ogranicznika bo każdy ma swoje zdanie na ten temat i prawo do wypowiedzi.

A według mnie 120 to zbyt duża prędkość i będą z tego nieprzyjemności na rozjazdach/ślimakach.

Ciężarówki nie są samochodami, żeby mogły jeździć 120km/h i nie rozumiem po co tak duża prędkość?!

 

Takie osoby jak Ty są po prostu żałosne. Dyskusja powinna być już zabroniona na ten temat. Ja z kolei nie to, że nie rozumiem, a ubolewam, że tyle idiotów jest w Internecie, co nie potrafią obiektywnie podchodzić do tematów. Jak Ci coś nie pasuje, to zawsze możesz sobie kaganiec załączyć w ustawieniach i jechać zgodnie z przepisami. Ale nie życzę sobie, aby takie chamy pokroju Twojego deklasowało mnie czy innych, co chcą sobie pojechać 100, nawet te 130, nie robiąc nikomu nieprzyjemnych sytuacji. 

 

Kaganiec jest po prostu nieetyczny, ale kompromis wprowadzony czyli 70 w mieście i 120 poza jest naprawdę porządnym rozwiązaniem, które powinno takich ludzi pokroju Twojego zniwelować. Powtórzę Ci jeszcze raz: w realu kagańce różnego rodzaju to nie tylko blokada w systemie, oprogramowaniu, to są też czynniki zewnętrzne tj. tachograf. Jeśli naprawdę nie rozumiesz tego, to po prostu nie dyskutuj z ludźmi o wiele inteligentniejszymi. Zachęcam kolejny raz do lektury mojego postu o tych Waszych pseudo-argumentów o realistycznym porządku ETSMP...

 

Nie zapominajmy zaś że ETS chcąc nie chcąc jest TYLKO GRĄ! Nie każdy będzie traktował ją poważnie, miedzy innymi dla tego typu ludzi są opcje bezpośrednio w grze pokroju kagańca czy automatycznej prostej skrzyni biegów.

 

Ależ oczywiście że tak. Równie dobrze powinno się wymusić na wszystkich używania realnego automatu lub "manuala". A nie że dopuszcza się na Multi tak obszerną w tej kwestii konfigurację... Oczywiście byłoby to absurdem, ale taka jest logika idiotów. I nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu, bo idiota nie jest obelgą, lecz diagnozą. Każdy, kto ma +70 IQ nie będzie używał argumentów tego typu, bo niestety cały ETS2 zawiera mnóstwo fikcji, które dyskwalifikują ostatecznie tę grę do postrzegania ją jako real. Naprawdę, znajdzie się mnóstwo przykładów tego. Ale powiedź to osobie, które jest stricte zapatrzona w jeden, jedyny, niepodważalny argument...

 

Chciałbym aby zostały dodane Mandaty dla gracza który spowoduje wypadek na innym graczu, wiem że może to nie są wielkie sumy za taki mandat lecz lepsze to niż nic, bo gdy ktoś w nas wjedzie czy to przypadkowo czy na umyślnie lecz poniesie za to karę może nauczy się jeździć na spokojnie.

 

O! I to jest dobry pomysł, racjonalny!

 

PS. Prawdziwą, realną grą jest, np. OMSI 2.

  • Upvote 1

"Nazywanie kogoś idiotą to nie obelga, lecz diagnoza..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.