Jump to content

Polowanie na jajka wielkanocne — 2022


szykaro23

Recommended Posts

Witajcie kierowcy!

 

W zeszłym roku otrzymaliśmy pilny telefon z LKW w sprawie zaginionych jaj. Dzięki społeczności udało nam się zebrać wszystkie jajka i bezpiecznie dostarczyć je do LKW — w idealnym stanie!


W tym roku, Haulie normal_16.png zamówiła kilka jajek do naszej wspaniałej nowej siedziby, którą zbudowała nasza społeczność. Niestety, żadne z jajek nie zdołało dotrzeć do celu. Zostaliśmy więc bez jajek i potrzebujemy waszej pomocy!

 

Wasze zadanie jest proste! Będziecie musieli znaleźć jajka — białe, zielone, niebieskie, żółte, fioletowe oraz błękitne. A także kierowców, z którymi Haulie skontaktowała się, aby wykonali powierzone im zadanie. Bądźcie czujni, aby nie przegapić żadnego z nich!

 

EasterEggHunt_Forum_Banner.png

 


 

 

Jak wziąć udział

 

Sześć jajek zaginęło na terenie Wielkiej Brytanii. Ich odnalezienie jest bardzo ważne.

 

Jeśli znajdziecie się w pierwszej trójce uczestników, którzy najszybciej znajdą wszystkie jajka, wygracie nagrodę specjalną!

 

Jaja są reprezentowane przez nasz Event Team, z tagiem pokazującym jakim jajkiem są, np. „Yellow Egg”, czyli żółte jajko.

 

Nie pojawią się oni na liście graczy ani na mapie TruckersMP, więc jedynym sposobem na ich znalezienie jest zachowanie czujności i szukanie ich na swojej nawigacji!

 

ETS_EasterEggHunt.png

 


 

 

W jaki sposób działa to wydarzenie

 

Uruchomcie TruckersMP, wybierzcie Euro Truck Simulator 2 i połączcie się z serwerem Easter Egg Hunt 2022. Przygotujcie się na start o 16:00 UTC i pamiętajcie, kolizje z innymi graczami zostaną wyłączone.

 

Spotkajcie się z innymi uczestnikami w Wielkiej Brytanii. Możecie zaparkować w każdej firmie. Zostawcie swoje naczepy w garażu, ponieważ nie będziecie ich potrzebować. Pamiętajcie, prędkość jest kluczowa w tym wydarzeniu!

 

Będziecie mieć sześć godzin (więcej czasu niż w jakimkolwiek innym roku!), od 16:00 do 22:00 UTC na podróż przez Wielką Brytanię. Decyzja, którą drogę wybieracie, należy do was. Szybkie podróże między garażami są dozwolone.

 

Po znalezieniu jajka włączcie listę graczy, naciskając TAB. Następnie zróbcie zrzut ekranu, naciskając F12, aby udowodnić, że je znaleźliście. Musicie widzieć jajko, a także swój TAB, aby w pełni udowodnić, że znaleźliście zgubę.

 

Po znalezieniu wszystkich sześciu jaj możecie zgłosić swoje osiągnięcie, wypełniając nasz formularz. Dalsze instrukcje związane z formularzem zostaną podane w dniu imprezy.

 


 

Nagrody

 

Wasze starania w poszukiwaniu jaj nie pójdą na marne, oto co jest do zgarnięcia:

 

Zwycięzca (pierwsza osoba, która odnajdzie wszystkie jajka i zgłosi się do nas) - Karta podarunkowa Steam w wysokości £25

 

Drugie miejsce (druga osoba, która odnajdzie wszystkie jajka i zgłosi się do nas) - Karta podarunkowa Steam w wysokości £14

 

Trzecie miejsce (trzecia osoba, która odnajdzie wszystkie jajka i zgłosi się do nas) - Karta podarunkowa Steam w wysokości £10

 

Karty podarunkowe zostaną automatycznie przekonwertowane na lokalną walutę. Zwycięzcy nagród zostaną ogłoszeni po wydarzeniu!

 

Oprócz tego wszyscy uczestnicy, którzy z powodzeniem upolują wszystkie sześć jaj i prześlą ważne zgłoszenie za pomocą formularza przed zakończeniem wydarzenia, otrzymają specjalną nagrodę na profilu!

 

Nagrody na profilu są bardzo ekskluzywne i są świetnym sposobem na pokazanie swoich umiejętności. Nie przegapcie tego!

 


 

Wskazówki

 

Pojawią się one w dniu wydarzenia. 

 


 

Formularz zgłoszeniowy

 

Link do formularza pojawi się tylko na tym oryginalnym blogu. Jeśli czytacie tłumaczenie bloga, po link musicie skierować się do głównego posta.

 


 

Mamy nadzieję, że podczas tego wydarzenia będziecie się bawić tak dobrze, jak my organizując to wydarzenie! Zachęcamy do publikowania komentarzy lub pytań na naszym forum!

 

Pomyślnych łowów!
 

  • Like 1
  • Awesome! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.