Jump to content

Local mod


Recommended Posts

Witaj, 

Lokalne mody nie są zabronione na TMP i nie dostaniesz za to bana, o ile nie wpływają na rozgrywkę innych graczy, tzn. nie powodują lagów u innych.
Mówi o tym zasada §3 Save Editing, którą znajdziesz tutaj:

"Causing extreme lag or game crashes by save editing is not permitted. Extreme lag will not occur from duplicate parts unless the amount is truly excessive. If you save edit to create a very long trailer combination but cannot safely handle it, you are liable to be banned for reckless driving and/or blocking and it is recommended that you remove the particular modification(s). If the Game Moderation Management thinks that your modification is not fit for our servers or negatively impacts other people, you are liable to be banned until the modification has been removed."
Czyli na polski oznacza: 

"Powodowanie ekstremalnych lagów lub awarii gry poprzez edycję save'ów jest niedozwolone. Ekstremalne lagi nie będą występować z powodu zduplikowanych części, chyba że ich ilość jest naprawdę nadmierna. Jeśli edytujesz zapisy, aby stworzyć bardzo długą kombinację naczep, ale nie możesz jej bezpiecznie obsługiwać, możesz zostać zbanowany za lekkomyślną jazdę i/lub blokowanie i zaleca się usunięcie danej modyfikacji. Jeśli Game Moderation Management uzna, że twoja modyfikacje szkodzą naszym serwerom lub negatywnie wpływają na innych graczy, możesz zostać zbanowany do czasu usunięcia modyfikacji."

Pełny regulamin TruckersMP przetłumaczony na język polski znajdziesz tutaj, natomiast oryginalny angielski tutaj.

Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam ? 
 m4gu3ll
 

Discord: m4gu3ll#3676 || Languages: Polish / English

1771048576_role_Driver(1).png.d3968ae9711791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

-> My website ▪ My Trucksbook Profile ▪ My WoT Account <-
 | Ban Appeal | Feedback | Join the Team | Rules |

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Powyżej zamieszczono pomocny komentarz. Czy uzyskałeś wszelkie informacje na interesujący Cię temat?

Czy potrzebujesz jeszcze naszej pomocy? Poinformuj nas, czy Twój problem został rozwiązany.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,
 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support
 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

Witam,

 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support
 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.