Jump to content

Turniej TruckersMP 2022


szykaro23

Recommended Posts

TMPTournament_Banner.jpg

 

Witajcie kierowcy!

 

Nadszedł czas, aby ponownie wyruszyć na drogi w Turnieju TruckersMP składającym się z naszego niestandardowego toru wyścigowy, krótkiego odcinka wyścigowego (Drag Strip), zabawy w przewróć pachołek (Knock the Cone) oraz wyzwania, które sprawdzi wasze umiejętności cofania (Reversing Challenge)!

 

Upewnijcie się, że ustawiliście w kalendarzu przypomnienie na 26 i 27 marca o 16:00 czasu UTC. Kliknij tutaj, aby zobaczyć czas w innych strefach czasowych(Serwer otworzy się o 15:00 czasu UTC)

 

W turnieju wezmą udział setki kierowców — każdy kierowca użyje swojego doświadczenia za kierownicą, aby sięgnąć po prestiżowy złoty tytuł — Mistrza Turnieju.

 

Oprócz wielu szybkich akcji, na naszym torze zobaczymy wiele spin-outów, wypadków, skoków oraz driftowania. Zobaczymy również, jak wiele osób przebija się przez pachołki podczas naszego wyjątkowego wyzwania Przewróć Pachołek (Knock the Cone). Brzmi ekscytująco? Czytajcie dalej...

 

Przez ostatnie kilka miesięcy Event Management przekształcił zarośniętą i opuszczoną wyspę na północ od Amsterdamu w miejsce niepodobne do żadnego innego. Przedstawiamy Haulie Island, z pięknymi widokami na plażę i oczywiście bardzo szalonym torem wyścigowym.

 

Aby dostać się na naszą wyspę, musicie skorzystać z połączeń promowych z Europort lub Hull — specjalnie dla was obniżyliśmy nawet cenę podróży!

 

Wydarzenie to składa się z pięciu rund rozłożonych na dwa dni, każda z własnym unikalnym wyzwaniem. W każdej rundzie niektórzy odniosą sukces, a niektórzy niestety zostaną wyeliminowani.

 

Aby wziąć udział, musicie być dostępni przez całe wydarzenie!

 

TMPTournament_Header.png

 

Dzień 1 - 26 Marca

Runda pierwsza

 

2022_TMPTournament_DragRace.png

 

Pierwsza konkurencja będzie składać się z krótkich wyścigów — w każdym wyciągu weźmie udział ośmiu graczy. Oto wymagania i instrukcje jak wziąć udział:

  • Bądź dostępny od 15:00 czasu UTC — Kliknij tutaj, aby zobaczyć czas w innych strefach czasowych. (Pierwszy wyścig (drag race) rozpoczyna się o 16:00 UTC)
  • Znajomość języka angielskiego (aby móc zrozumieć instrukcje podane przez personel).
  • Połącz się z serwerem TruckersMP Tournament 2022.
  • Upewnij się, że Twój pojazd jest w pełni zatankowany, naprawiony i przygotowany na pierwszą konkurencję. (Na Wyspie znajduje się stacja paliw oraz serwis)
  • Spotkaj się z nami na Haulie Island, korzystając z połączeń promowych w Europort lub Hull. 

 

Przed wzięciem udziału upewnijcie się, że znacie zasady wydarzenia! Ośmiu graczy zostanie wybranych z kolejki (kto pierwszy ten lepszy), aby wziąć udział w krótkim wyścigu (drag race). Ilu graczy się zakwalifikuje, zależy od tego, ilu graczy weźmie udział. Na przykład, jeśli weźmie udział 216 graczy, zakwalifikuje się tylko połowa, co oznacza, że zakwalifikuje się najszybszych 4 z 8 z każdego wyścigu. Maksymalna liczba, która może rywalizować to 432 graczy!

 

Po zakończeniu wszystkich wyścigów do następnej rundy zakwalifikuje się 108 najszybszych graczy.

 

Jeśli się nie zakwalifikowaliście, wciąż może być okazja! Jeśli zakwalifikowany gracz nie pojawi się na swoim miejscu, losowo wybierzemy inną osobę na jego miejsce, więc macie szansę, jeśli będziecie aktywni.

 

Runda 2

 

2022_TMPTournament_KnockTheCone.png

 

Dla wszystkich, którzy zakwalifikowali się do mistrzostw, to będzie wielka chwila! Czas na konkurencję Przewróć Pachołek (Knock the Cone), podczas której sprawdzimy waszą prędkość oraz umiejętności hamowania. Jak późno ośmielicie się hamować?

 

Jeśli się zakwalifikowaliście, upewnijcie się, że jesteście online przez cały czas, ponieważ zaczniemy umieszczać was zgodnie z kolejnością w pierwszej konkurencji.

 

Oto krótki przegląd tego, czego możecie się spodziewać!

 

Będzie jeden przejazd testowy — tylko jeden, dzięki czemu będziecie mogli wyczuć, gdzie znajdują się pachołki na końcu pasa.

 

Waszym celem jest przewrócenie przedniego pachołka (oznaczonego pierwszą z dwóch białych linii) BEZ uderzania w tylne dwa (oznaczone przez drugą z dwóch białych linii). Jeśli uderzycie w tylne pachołki (lub przekroczycie drugą linię), zostaniecie zdyskwalifikowani. Kto pierwszy strąci pierwszy pachołek, bez przewracania drugiego, jest zwycięzcą!

 

Dzień 2 - 27 Marca

Runda 3 Ćwierćfinał

 

2022_TMPTournament_ReversingChallenge.pn

 

Czas na drugi dzień Turnieju, który rozpocznie się o 15:00 UTC! Kliknij tutaj, aby zobaczyć czas w innych strefach czasowych(Serwer otworzy się o 14:00 UTC)

 

Po przetrwaniu Knock the Cone następne wyzwanie będzie wymagało od was podpięcia naczepy, ponieważ dokładnie sprawdzimy wasze umiejętności cofania, podczas gdy wy będziecie wykonywać zestaw różnych wyzwań.

 

Będziecie ścigać się z czasem w swojej kabinie pod okiem pary oczu, które będą czekać, aż przekroczycie linię. Jest to próba czasowa, w której każde wyzwanie staje się coraz bardziej złożone, a za każdym razem, gdy robicie postępy, jedna osoba zostaje wyeliminowana, aż pozostaną tylko dwie!

 

Uważajcie, aby nie przekroczyć linii, w przeciwnym razie będziecie musieli zacząć od nowa!

 

Możecie cofać się i manewrować tyle razy, ile chcecie, pod warunkiem, że pozostaniecie między liniami. Jednak powinna to być ostateczność, ponieważ będziecie ścigać się z innymi w pośpiechu!

 

Runda 4 Półfinał

 

2022_TMPTournament_NationalRacingCircuit

 

Gratulacje, że dotarliście tak daleko!

 

Otrzymacie teraz szansę ścigania się na naszym pożądanym torze wyścigowym na wyspie!

 

Będziecie ścigać się z sześcioma innymi graczami na naszym torze, a wasza pozycja startowa będzie wybierana na podstawie czasu ukończenia ostatniego wyzwania (cofanie)!

 

Najlepsza trójka z obu wyścigów zakwalifikuje się do finału!

 

Runda 5 Finał

 

2022_TMPTournament_NationalRacingCircuit

 

Jesteście w finale!

 

To już ostatni wyścig w turnieju i udało wam się wyprzedzić (lub spowolnić) przeciwników, a więc nie wyjdziecie z pustymi rękami!

 

Przetrwajcie tę rundę, aby zostać Mistrzem Turnieju!

 

Wyścigi będą transmitowane na oficjalnym kanale Twitch TruckersMP!

 

 

Nagrody

 

Zakwalifikowany uczestnicy

 

Każda osoba, która zakwalifikuje się do turnieju, otrzyma specjalną nagrodę na profilu!

 

Finaliści

 

Jeśli w finale zajmiecie 2. lub 3. miejsce, nie wrócicie do domu z pustymi rękami.
3 Miejsce — Karta podarunkowa Steam o wartości 5 EUR + Dodatek mapowy DLC (do wyboru).

2 Miejsce — Karta podarunkowa Steam o wartości 10 EUR + Dodatek mapowy DLC (do wyboru).

 

Mistrz turnieju

 

Ukoronowanie tytułem mistrza turnieju zapewni wam również następujące nagrody:

  • Ekskluzywna odznaka dla mistrza na waszym profilu, za wszystkie wasze starania.
  •  Karta podarunkowa Steam o wartości 25 EUR + Dodatek mapowy DLC (do wyboru). 


Karty podarunkowe zostaną automatycznie zamienione na lokalną walutę za pośrednictwem Steam.

 

- Zespół TruckersMP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.