Jump to content

Szukam Vski


Guest

Recommended Posts

Witam Serdecznie jeśli zły dział to proszę przerzucić , nie znam się na forum . Szukam firmy . Mam na imie Mateusz lat mam 30 , poświęcam dużo czasu na grę , szukam firmy w której duży nacisk będzie na ts dc oraz max 90 km na h , szukam rodzinnej atmosfery i realnego podejścia do gry ( 99 km na h wykluczam ponieważ dla mnie to nie jest realne  ) , szukam też firmy która zrozumie mój problem z konwojami i nie będzie wymagała ich ode mnie ( problem zdrowotny wyjaśnię na miejscu ) byłem już w kilku firmach ale tam tego nie znalazłem , to forum to jedyna opcja chyba jaka mi została bo nie mam pojęcia gdzie mógłbym takie ogłoszenie napisać pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt w mojej sprawie wszystkiego dobrego

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam @MrFlorek,

 

Z uwagi na to, że Twój wątek był nieaktywny powyżej 14 dni zmuszony jestem przenieść go do Archiwum.

Pamiętaj, że zawsze możesz utworzyć nowy wątek na naszym forum.

Przypominam również, że możesz skontaktować się ze mną na Forum lub DIscord jeśli masz jakieś pytania.

 

 

Z poważaniem

JJay

TruckersMP Support & Language Forum Moderator

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.