Jump to content
  • 0

Report limitim bitti

'Tendays'

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar,

Bu durum, çok sayıda raporunuz olumsuz olarak sonuçlandırıldığında gerçekleşir. Rapor puanınız 0 olduğu için rapor oluşturamazsınız. Bunun geçici olmadığını, aksine kalıcı olduğunu unutmayın. 0 rapor puanına ulaştığınızda, tekrar artıramazsınız. Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

• 0
51 minutes ago, .Scanva said:

Merhabalar,

Bu durum, çok sayıda raporunuz olumsuz olarak sonuçlandırıldığında gerçekleşir. Rapor puanınız 0 olduğu için rapor oluşturamazsınız. Bunun geçici olmadığını, aksine kalıcı olduğunu unutmayın. 0 rapor puanına ulaştığınızda, tekrar artıramazsınız. Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

böyle bir kural olduğunu bilmiyordum herhangi bir şekilde kaldırma şansım malesef yokmu trollerin bana çarpıp kaçması üzücü

• 0

Maalesef, üzülerek söylemeliyim ki bunu kaldırmanın bir yolu yok. Bahsettiğim gibi bunun geçici olmadığını, aksine kalıcı olduğunu unutmamalısınız. Ama hala oyun içi rapor sistemini oyuncuları raporlamak için kullanabilirsiniz. Oyun içi rapor sistemini nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://truckersmp.com/kb/791

• 0

Merhaba!

Sorunuza bir cevap aldığınızı duyduğuma sevindim.
Bir konu veya destek bileti oluşturarak bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

İyi günler ?

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a Taşındı

truckersmp-logo-sm.png

----------
ZZdd5tf.png

Languages/Diller: 1f1f9-1f1f7.png  (primary) /   1f1fa-1f1f8.png 1f1e9-1f1ea.png

Support - Appeal - TruckersMP Rules - Feedback - Report

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.