Jump to content
  • 0

Problem z save'em


AdiDer

Question

Siemka. Jak odpalić starego savea tzn z przed około 10miesięcy? Dysk zmieniałem na którym gra była zainstalowana i na multi cofnęło mi cały postęp do 2lvl :/. W grze jest opcja wczytaj i są zapisy z np. tygodnia 1600 z tamtego roku ale po wczytaniu dalej taki sam stan gry jest (2lvl itp, prawie zero mapy odkryte). Inne gry na steam normalnie mają save stare po reinstalacji. Da się jakoś odpalić to bo firmę miałem już ładnie działającą a nie chce mi się od nowa robić tego xD

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

Na samym początku chciałbym podziękować Ci za stworzenie wątku. Miło jest widzieć, że korzystasz z naszego forum!

Jak wspomniał kolega powyżej, mamy opcję Steam Cloud. Opcja ta pozwala nam ochronić swój profil przed formatowaniem komputera, czy przypadkowym usunięciem plików profilu gry.

Steam Could zapisuje dane z gry w Chmurze Steam (Steam Cloud). Daje nam to gwarancje zapisanych wszelkich postępów naszego profilu nawet po usuinięciu gry, czy formatowaniu komputera.

 

Jeśli opcja ta nie była włączona nie będziesz w stanie odzyskać już swojego profilu. Nie mniej jednak możesz stworzyć nowy profil i tym razem uchronić się przed stratą.

Należy jedynie:

  • Stworzyć nowy profil
  • Edytować profil
  • Zaznaczyć opcję Steam Could
  • Zapisać zmiany

Ta operacja jak wspomniałem pozwoli Ci na zabezpieczenie się przed usunięciem plików z komputera, czy danego profilu.

Musisz pamiętać, że po zaznaczeniu tej opcji, Twój profil z gry, nie będzie widoczny w dokumentach.

Aby profil ponownie był widoczny w dokumentach należy odznaczyć opcję Steam Could.

 

Aktualnie, jeśli posiadasz jeszcze stary dysk, istnieje możliwość połączenia go ponownie z komputerem, a wtedy spróbować odzyskać utracony profil.

Istnieje też możliwość pobrania nowego profilu z internetu i wykorzystanie go. Nie jest to w żaden sposób zabranonione na TruckersMP.

Dodawanie pieniędzy, czy też zmiana poziomu doświadczenia również są w pełni dozwolone.

 

Czy masz do nas jeszcze jakieś pytania?

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszę się, że uzyskałeś wszelkie informacje dot. Twojego problemu.

Pamiętaj, że nowy wątek możesz utworzyć za każdym razem, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.

Z uwagi na to, że nie masz do nas więcej pytań, a Twój problem wydaje się być rozwiązany, zamykam zgłoszenie.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.