Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

TruckersMP Crash

Seymen6734

Question

Turkish Language

Nezaman bu oyuna girsem 10 dakika veya 20 dakika sonra bu hatayı alıp oyundan atılıyorum sorunu ne olabilir sizce çözemiyorum bi yardımcı olurmusunuz direct x11 ile açmayı filan herşeyi denedim dosyaları da doğruladım ama bir türlü çözüm bulamadım normale girince 2-3 saat sonra atıyor ama çevrimiçi girdiğimde daha az sürede alıyorum bu hatayı nasıl çözücem bunu oyunu silip yükledim yine aynı hata sistemim kuvvetli bir sistem görüntü ayarlarını en düşükte oynamama rağmen atıyor anlamadım 

English Language

Whenever I enter the game at this minute, I can leave after 10 or 20 minutes from here. You tried to open it directly with x11, you tried to open it, and I verified it, but I couldn't find a solution. After 2-3 hours, it opens when it returns to normal, but I can't complete it, I used less, how can I solve this game and reinstall it?

error.png.8f76cf4864108ccdc3ee0c09b0fb2d2d.png

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba.

Öncelikle sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Burada her türlü yolu denediğinizi, ancak hiç bir türlü sorunu atlatamadığınızı söylüyorsunuz. Şimdi size aşşağıda belirteceğim yolları takip ederek, sorununuzu çözebilecek yardımcı cevaplarda bulunacağım.

- TruckersMP ile alakalı bütün dosyaları silmek ve TruckersMP launcher'ı kaldırıp yeniden yüklemek.

- Bütün kullandığınız profilleri silmeniz ve yeni bir profil oluşturmanızı öneririm. ( Bu hazır save dahil değildir )

- Euro Truck Simulator'ü denetim masasından tamamen kaldırıp, oyun ile alakalı bütün dosyaları silmenizdir.

Umarım cevapladıklarımdan birisi size yardımcı olabilir.

Saygılarımla,

XeoNN

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Katılım için herkese teşekkürler!

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

Saygılarımla,
Nightmaree.
TruckersMP - Trial Support

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind Regards,

TheBear

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind Regards,

TheBear

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.