Jump to content

Problem z padającym śniegiem.


Wuja_998

Recommended Posts

Witam, mam problem z padającym śniegiem w trybie Multiplayer. Z góry mówię, że nie mam w opcjach pod TAB zakładki "Season Effects" więc już całkowicie straciłem wenę żeby szukać rozwiązania w internecie oraz grzebać w plikach gry, bo nigdzie nie ma o tym mowy. Nie wiem co zrobić, ale miejscami nie da się grać, bo ten śnieg tak daje po oczach i irytuje. Proszę o pomoc gdzie mogę to jakoś wyłączyć. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Powyżej zamieszczono pomocny komentarz. Czy uzyskałeś wszelkie informacje na interesujący Cię temat?

Czy potrzebujesz jeszcze naszej pomocy? Poinformuj nas, czy Twój problem został rozwiązany.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam @Wuja_998,

 

Twój temat był nieaktywny przez 3 dni od ostatniej odpowiedzi. Z powodu braku aktywności będę musiała przenieść ten temat do sekcji Nieaktywnych tematów.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej a otworzymy ten temat zgodnie z Twoją prośbą. Masz 1 tydzień na skontaktowanie się ze mną.

Mam nadzieję że rozumiesz. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli. 

 

Z poważaniem,

@Caramba2412

Wsparcie TruckersMP

 

//Zablokowany i przeniesiony do Nieaktywnych tematów.

Greetings,
Caramba2412   

TruckersMP Support Team Leader                                                                                                                                  

 

                                                                                                                        

Link to comment
Share on other sites

Witam,
 

Od czasu ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

Jeśli będziesz mieć do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.