Jump to content

ETS 2 için Yeni MAN TGX 2020 duyuruldu! SCS Software, 2022 yılı içeriklerini yayında açıkladı


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

SCS Software‘ın yılbaşı özel yayınında ETS 2 ve ATS için 2022 yılı ve sonrasında planlanan içerikler, güncellemeler tanıtıldı. Euro Truck Simulator 2 için Yeni MAN TGX 2020 çekicisi resmen duyuruldu. American Truck Simulator için ise International 9900i çekicisinin müjdesi verildi. Bu çekicilerin ne zaman yayınlanacağına dair bilgi verilmedi. Özellikle MAN TGX çekicisi daha modelleme aşamasında haliyle bekleyeceğiz.

 

ets-2-man-tgx-2020-truck-3.jpg

 

Daha önce duyurulan çeşitli DirectX12, PBR, grafiksel özellikler, aydınlatma, sesler vb. oyun motoru ile ilgili geliştirmeler devam ediyor. Önümüzdeki yıl da bununla alakalı güncellemeler gelecek.

 

ETS 2 için daha önce duyurulan Feldbinder dorseleri yayında tekrar bahsedildi. 3D tarama görüntüleridir. Dorselerin CAD modelleri ile birlikte çizimi devam ediyor ve oyuna geleceği tarih belli değil.

 

ets2-new-feldbinder-dlc-2.jpg

 

Renault Trucks T Evolution için uzun süredir beklenen Tuning Pack DLC‘si de yayında ortaya çıktı. 2022 yılında çıkmasını umuyoruz zaten hazır görünüyor.

 

ets-2-renault-trucks-t-tuning-pack-4.jpg

 

Herkesin bildiği gibi Euro Truck Simulator 2’nin ana haritasında yer alan Avusturya ülkesi yenileniyor. Daha önce birçok ekran görüntüsü paylaşılmıştı. Tamamen değişen ülke tasarımı için bu kez Alpler bölgesinden harika görüntüler paylaşıldı. Oyuncuları heyecanlandıran yerler tamamen değişmiş olarak geliyor. 2022’de en çok beklenen harita yenilemelerinden biri olacak.

 

ets-2-austria-revamp-11.jpg

 

Ve 2022 yılına ertelenen ETS 2’nin Heart of Russia DLC‘si için çeşitli ekran görüntüleri paylaşıldı. Bazı alanların easter eggs ve gizli yollar olduğu belirtildi. Gerçekten Rusya için heyecanlandıran yerler oldu. Rusya’nın farklı olacağına inanılıyor. Iberia kadar detaylı ve güzel ayrıca atmosferi yansıtan harita tasarımı var.

 

ets-2-heart-of-russia-dlc-wip-8.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.