Jump to content

KRONE Dorse DLC’si yeni arka tamponlarla güncellendi


Guest

Recommended Posts

KRONE Trailer Pack DLC‘si bugün küçük bir güncelleme aldı. SCS Software yeni güncelleme ile KRONE dorseleri için yeni güvenlik önlemlerini ekliyor.

 

ets-2-Krone-Trailers-DLC-Update-1.jpg

 

Mart ayında KRONE tarafından dorseler için tanıtılan yoldaki diğer sürücülerin güvenliğini önemli ölçüde artıran yeni tasarlanmış arka tampon altı korumaları ile donatmaya başlamışlar. Yeni tampon olası bir araç çarpışmasında yol açabilecek ani bir frenlemede dorsenin arkasında seyreden araçların sürücüsünü korumak için tasarlanmış. Bu özelliğin tanıtımı özellikle Avrupa Birliği tarafından talep edilmiş ve 1 Eylül 2021 tarihinden itibaren ise Avrupa’daki tüm ticari araç üreticileri için zorunlu hale getirilmiş. SCS Software da bu yeni ve gerçekçi seçeneği KRONE ile iş birliği içerisinde ETS 2’ye getirdiği için mutluluk duyuyor. Bu gibi adımlarla içerikleri mümkün olduğunca gerçeğe yakın tutuyorlar.

 

Ayrıca KRONE Trailer Pack DLC’si için kabin içerisine aksesuar olarak KRONE TV‘nin yüzü olan Harald Schäfer oyuncak figürünü eklemişler.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.