Jump to content

Konkurs na zdjęcie miesiąca - Grudzień 2021


BoSsik2

Recommended Posts

u2z0zFM.png

 

Witajcie!

 

O co chodzi w tym konkursie?

Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Polski Team oraz mnie dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia.

 

Jak to działa?

Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur)

Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście.  Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie


Zasady:

 

  1. Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika
  2. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie
  3. Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. 
  4. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP 
  5. Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP)[możliwe wyjątki po wcześniejszym skontaktowaniem się z Administratorem konkursu, który sprawdzi czy mniejsza rozdzielczość będzie pasował] 
  6.  Osoby które znalazły się w TOP 3 w poprzednim miesiącu nie będą brane pod uwagę przy wybieraniu najlepszych zdjęć, które później zostaną tłem grupy TruckersMP Polska. Oznacza to nic innego jak tylko to, iż jeśli wasze zdjęcie zajęło Pierwsze ; Drugie bądź Trzecie miejsce w czerwcu zdjęcie, które zostanie umieszczone w edycji Lipcowej nie będzie brane pod uwagę , dopiero w edycji Sierpniowej wasze zdjęcia które wystawicie będą brane pod uwagę. W ten sposób chcemy dać możliwość większej grupie osób aby to właśnie ich zdjęcie stało się tłem grupy. Dziękujemy za zrozumienie

 

Temat Konkursu:

Hoł Hoł Hoł Merry Christmas, a nie upssss to jeszcze nie teraz ? Jako że mamy grudzień aby poczuć klimat świąt motywem przewodnim w tym miesiącu będzie oczywiście śnieżna aura pogodowa. Również przy okazji mile widziane będą ciężarówki w świątecznych barwach. Korzystając z okazji Polski team TruckersMP oraz Ja chcielibyśmy/chciałbym życzyć wam wszystkich Wesołych Świąt oraz powodzenia w konkursie.

 

W tym miesiącu konkurs zakończy się 31 Grudnia o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy.

Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie https://www.facebook.com/groups/truckersmppl/

 

Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj -   

 


Powodzenia dla wszystkich!

Polski Team TruckersMP oraz Ja  ?

 

 

PS: Jest to też ostatnia edycja konkusu zemną w roli Administratora od nowego roku konkurs przechodzi w ręce @[C-S] Spat91

  • Like 2
  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

spacer.png

Standardowo jak co rok, chciałbym życzyć wszystkim osobą, które biorą udział w konkursie oraz tym oglądającym zdjęcia

 wszystkiego najlepszego w te święta, aby spędzić je w miłej atmosferze wraz z rodziną.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.