Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Multiplayer için video kayıt programı

Guest

Question

Malum oyunda hergün kaza yaşıyorum ve kanıt tamamen olması için kayıt programıyla oynamak istiyorum, önerebileceğiniz kolay , ücretsiz bir program varsa söylermisiniz ?

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Önerebileceğim bir kaç kayıt programı var bunları denemelisin,

-Bandicam: 

Kesinlikle Bandicam'i denemelisin eskiden ben de kullanıyordum ayrıca Bandicam'in ''Bandicut'' adında montaj programıda var videoları orada da düzenleyebilirsin.

-OBS

-Movavi

Bu uygulamarıda deneyebilirsiniz.

-Ayrıca klip şeklindede 1'er dakikalık kayıtlarda alabilirsiniz hem bilgisayarı da daha az yormuş olursunuz hem de depolama alanını çok doldurmamış olursunuz.

Bunun için kullanmanız gereken program ise TRUCKY programı bunu da https://truckyapp.com/overlay/ sitesinden indirebilirsiniz işinizi kolaylaştıracak bir çok özelliğide bulunuyor

kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla,

Nightmaree.

• 0

Merhaba, oncelikle TruckersMP foruma hosgeldiniz! ? Bu bir cok oyuncunun problemidir. Genellikle Duisburg-Calais gibi kalabalik yollarda.

1: Icin bilgisayarinizi dusunup kayit almak istiyorsaniz https://medal.tv/  sitesini ilk basta onerebilirim.

2: 2. olarak Xbox  Game Bar uygulamasini kullanabileceginizi dusunuyorum. Bu da isinize cok yarayabilir. 

3: 3. olarak benim'de tavsiye edip kullandigim Bandicam https://www.bandicam.com/downloads/

Ve bunlar gibi bir cok uygulamayi YouTube'den izleyip bulabilirsiniz. Yardimci olabildiysem ne mutlu bana. ? 
Kind Regards,
Bufer.

• 0

Merhaba, 

Öncelikle, forumda bir konu oluşturduğunuz için teşekkür ederiz ve TruckersMP forumuna hoş geldiniz! ?

Oyun içi kanıtınız olması için ve oyuncuları rahatlıkla report edebileceğiniz kayıt proglamları = OBS, Geforce Experience ve Bandicam'ı öneririm. Bandicam için satın almanız gerekmektedir.

Saygılarımla,
OmSaL

• 0

Merhaba,

Konunuz, yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda.
Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.
Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Katılım için herkese teşekkürler!

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı

truckersmp-logo-sm.png

----------
ZZdd5tf.png

Languages/Diller: 1f1f9-1f1f7.png  (primary) /   1f1fa-1f1f8.png 1f1e9-1f1ea.png

Support - Appeal - TruckersMP Rules - Feedback - Report

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind Regards,

TheBear

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Kind Regards,

TheBear

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.