Jump to content
  • 0

Padanie hry


Guest

Question

Ahojte, po mesiaci som sa rozhodol že zapnem ETS 2 MP.. všetko šlo v poriadku no až ked som vošiel priamo do hry a chcel sa premiestniť napr do Calaisu tak mi hra padla.. nemám zapnute žiadne mody ? neviete ako by som to vyriešil?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj @Samuel_SVK

 

Nejprve bych tě zde rád přivítal a poděkoval ti že ses s námi podílel o tvůj problém.

 

Než se ale pustím do úplného řešení, rád bych se představil.

 

Mé jméno je Petr (RedWolf_TMP) a jsem členem (hráčem) TruckersMP. Mým koníčkem je pomáhat/ zodpovídat otázky, či problémy položené zde na fórum platformě, jak nejrychleji jak jsem schopen. Se mnou si můžeš být jistý, že tvůj problém vyřešíme a že na úplné řešení nezůstaneš sám.

 

-------------------------------------

 

Odpověď na tvoji otázku/problém: 

 

- Nejprve bych se tě rád zeptal jakou chybu ti to napíše když hra spadne, je zde několik možností (fatal error nebo ti to napíše unrealible conection?) 

 

- když se přesuneš do jiné garáže než do Calais hra spadne také? 

 

 

Pokud to dělá i tak bez ohledu na to jaká to je garáž, poté tě poprosím aby si postupoval dle mých kroku, které ti vypíši dole:

 

1) řešení: 

Ověř integritu souboru hry, jak to udělat? 

- Jdi do Steamu

- poté do knihovny 

- klikni pravým tlačítkem na ETS2

- zvol vlastnosti

- záložka místní soubory - a zde klikni na ověřit integritu souborů hry, poté to bude chvilinku ověřovat, takže to nech prosím doběhnout až do konce.

 

2) řešení: 

 

Přeinstalace TruckersMP 

- Spusť TruckersMP jako správce - pravý klik na ploše na TMP 

- spustit jako administrátor 

- a jakmile se ti otevře Launcher zmáčkni F1, automaticky se ti přeinstaluje TruckersMP Launcher a budeš to muset vše stáhnout znovu.

 

 

Doufám, že ti mé řešení pomůže a  že tak brzy ti pomohu vyřešit tvůj problém. 

 

Nezapomeň nás informovat o stavu tvého problému, protože toto udržuje toto fórum vždy organizováno. 

 

Pokud budeš potřebovat nějakou další pomoc, jsem tu pro tebe! 

 

S přátelským pozdravem

RedWolf_TMP 

 

Experienced Problem Solver

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,033 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 10/9/2021 at 3:30 PM, Samuel_SVK said:

Ahojte, po mesiaci som sa rozhodol že zapnem ETS 2 MP.. všetko šlo v poriadku no až ked som vošiel priamo do hry a chcel sa premiestniť napr do Calaisu tak mi hra padla.. nemám zapnute žiadne mody ? neviete ako by som to vyriešil?

Ahoj, @Samuel_SVK

 

Jak to vypadá s tvým problemem? Vyřešil si ho? 

 

S pozdravem

 

RedWolf_TMP

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,033 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.