Jump to content

Volvo Construction Equipment DLC’si çıktı!


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

Volvo Construction Equipment DLC‘si ile ETS 2 için Volvo CE markasına ait 5 farklı inşaat makinesi dorseleremize kargo olarak geliyor.

 

SCS Software ve Volvo CE iş birliği ile orta büyüklükte belden kırmalı damperli kamyon, paletli ekskavatör, ekskavatör, toprak kompaktörü silindir ve lastik tekerlekli yükleyici ekleniyor. Her ürün grubundan 1 tane makine ekleme kararı almışlar. Volvo İş Makineleri DLC’sinin fiyatı oyun başına 18TL olarak belirlenmiş. Ancak her iki oyuna sahipseniz bir defa aldığınızda iki oyunda kullanılabilir oluyor. Amerika ve Avrupa’nın ağır nakliye dorseleri farklı kurallara bağlı olduğu için yükler de ona göre ayarlanmış.

 

Volvo markası ile yürütülen bu çalışma sonrasında Volvo FH5 ve Yeni Volvo VNL çekicilerinin oyunlara gelmesini beklemek hata olmaz. Umarız süreç bu yönde gelişir. Topluluk her iki oyundaki çekicilerin yenilenmesini istiyor.

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.