Jump to content

Iberia DLC’si için iki yeni yol geliyor


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

Iberia DLC‘si için iki yeni yol daha duyuruldu. SCS Software, ETS 2‘nin Nisan ayında çıkan son harita genişlemesi Iberia için İspanya’da Madrid’in kuzeyine ve Portekiz’in Sines şehrinde başlayıp Beja şehrinden geçen ve İspanya’da biten yeni yollar ekliyor.

 

ets-2-New-Iberian-Roads-map-1536x795.jpg

 

Portekiz ve İspanya haritası için toplulukta gelen geri bildirimler ve SCS’in satışlardan memnuniyeti sayesinde yeni yol eklemeleriyle büyümeye devam ediyor. Buna rağmen Road to the Black Sea DLC’sinde benzer adımların atılmaması özellikle o pakette yer alan ülkelerin oyuncularını üzüyor. Iberia gerçekten güzel hazırlanmış ve dolu dolu görünen bir genişlemeydi. Şimdi ise Rusya DLC’si de aynı kaderi paylaşacak.

 

İlk yol eklemesi Madrid’in kuzeyinde A-1 ve A-2 otoyollarını bağlıyor. Bu yeni yol(N-234) bir ucu Portekiz’de bulunan Duoro Nehri’nin yanında kurulmuş olan Soria şehrinden geçiyor.

 

İkinci yol ise Portekiz’in güneyine ekleniyor. Sines yakınlarında başlayan yol Beja isimli şehirden geçiyor ve İspanya’da bitiyor. Hemen ilerisinde Seville şehri bulunuyor. Sadece alternatif yol olmakla kalmıyor güzel manzaralar ve yeni keşfedilecek alanlar sağlıyor.

 

SCS Software’a katılan yeni harita tasarımcıları tarafından eğitim programlarını bir parçası olarak yukarıdaki yeni yollar oluşturulmuş. Çalışmalarından etkilendikleri için büyük olasılıkla bu yıl Iberia haritasına eklenecekler. Herkesin bildiği gibi eski haritalarında bazı kısımlarını tekrar ziyaret edip yenilemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Blog yazısının sonunda daha önce piyasaya sürülen DLC’lerde bu ekstra yol eklemelerinden daha fazlasını görmeye başlayabileceğimiz belirtilmiş. Iberia dışındaki harita DLC’leri için de bir umut olabilir mi?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.